Jak inwestować na giełdzie w czerwcu 2017 r.? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
01 cze 2017, 07:07

Jak inwestować na giełdzie w czerwcu 2017 r.?

Od początku do końca maja WIG spadł zaledwie o ok. 2,9%, w tym samym czasie WIG20 stracił około 4%. Wszystko wskazuje na to, że "sell in may" się jeszcze nie zaczęło. Jak w takim razie inwestować w czerwcu i na co zwracać uwagę w szerszej perspektywie rynkowej? Zapraszamy do nowej analizy wideo, w której omawiamy najważniejsze relacje rynkowe na światowych giełdach i zastanawiamy się nad tym, na które sektory, warto naszym zdaniem stawiać w czerwcu 2017 roku.

Jak i w co inwestować w czerwcu 2017 roku? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z maja 2017 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500 i #NASDAQ, niemieckiego #DAX, greckiego #ATHEX oraz rynku polskiego #WIG20, #WIG, #mWIG40, #sWIG80, #WIGbanki i #WIGenergia. Zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.