[Nowa Analiza Wideo] Patrząc obiektywnie, to polska giełda jest już w trendzie wzrostowym | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
04 gru 2016, 21:20

[Nowa Analiza Wideo] Patrząc obiektywnie, to polska giełda jest już w trendzie wzrostowym

Tak, dobrze czytacie. Jeżeli popatrzymy obiektywnie na najważniejszy indeks polskiej giełdy, czyli WIG, to możemy już mówić o tym, że jest on w trendzie wzrostowym. Układ średnich to potwierdza, a sam indeks balansuje poniżej kluczowego oporu, jakim jest 49 tys. punktów. Jeżeli go wyłamie, to w tym roku czeka nas rajd świętego mikołaja.

Jak inwestować na giełdzie w grudniu 2016? Sprawdź teraz najnowszą analizę wideo! Znajdziesz w niej podsumowanie wydarzeń rynkowych z listopada 2016 r., komentarz bieżącej sytuacji i prawdopodobny scenariusz na najbliższą przyszłość, na zagranicznych rynkach finansowych i w Polsce. W wideo omówione zostały indeksy rynku amerykańskiego #SP500, #NASDAQ i #NASDAQ100, niemieckiego #DAX i #mDAX, rosyjskiego #RTS oraz polskiego #WIG, #WIG20, #mWIG40, #WIGbanki i #WIGenergia. Tradycyjnie, zapraszam do wspólnej analizy i komentowania!

Pobierz teraz darmowy e-book "Jak analizować wykresy giełdowe" lub polub nas na Facebooku i pobierz darmowy raport "Pułapki inwestowania. 7 błędów, które odbierają Twoje zyski".

Pozdrawiam i życzę dużych zysków,
Paweł Biedrzycki

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.