Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Movie Games – czat z przedstawicielami spółki
Obrazek użytkownika Czaty
21 sty 2022, 06:30

Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Movie Games – czat z przedstawicielami spółki

Movie Games to grupa kapitałowa działająca na rynku gier od 2016 roku. Spółka została założona prze Mateusza Wcześniaka, wspieranego przez weteranów z branży: Aleksego Uchańskiego oraz Macieja Miąsika. W skład grupy Movie Games wchodzą m.in. Road Studio, DRAGO entertainment, Pixel Crow oraz True Games.

Portfolio Movie Games zawiera gry przygodowe (Lust for Darkness, Lust from Beyond), symulatory (Drug Dealer Simulator, Gas Station Simulator), a także przedstawicieli innych gatunków, takich jak strategia czy city builder. W I kwartale 2022 roku spółka planuje wydanie trzech gier PC poprzedzonych darmowymi demami lub prologami oraz pierwszej gry mobilnej. Również w najbliższym czasie Movie Games przedstawi trzy niezapowiedziane dotąd produkcje. Spółka pracuje nad jednym z najważniejszych projektów, jakim jest druga część Drug Dealer Simulator. Wykorzysta w nim znak Narcos, czyli popularnego serialu platformy Netflix. Spółka wchodzi też w segment gier AA z produkcjami od Brave Lamb i Image Games.

W 2021 roku do Rady Nadzorczej Movie Games dołączył David Jaffe, twórca Twisted Metal oraz pierwszych części serii God of War. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2018 roku, a niebawem planuje przeniesienie notowań na Główny Rynek GPW.

O aktualnej sytuacji oraz planach produkcyjnych i wydawniczych Grupy Movie Games będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Mateuszem Wcześniakiem oraz doradcą ds. M&A, Kamilem Gemrą. Spotkanie odbędzie się w piątek, 21 stycznia 2022 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 21 stycznia 2022 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.