Relacja czatu z prezesem zarządu, Mateuszem Wcześniakiem: Priorytetem przyszłości i dalszego rozwoju jest przede wszystkim silne Movie Games
Obrazek użytkownika Czaty
18 sty 2023, 15:52

„Priorytetem przyszłości i dalszego rozwoju jest przede wszystkim silne Movie Games” - relacja czatu z prezesem zarządu, Mateuszem Wcześniakiem

W środę, 18 stycznia 2023 r. odbył się czat inwestorski z prezesem zarządu Movie Games, Mateuszem Wcześniakiem. Podczas spotkania rozmawialiśmy o debiucie spółki na głównym rynku GPW. Inwestorzy zadawali również pytania o dalsze plany Road Studio, planowane premiery oraz sytuację w pozostałych firmach należących do grupy.

W spotkaniu wzięło udział ponad 600 osób, a prezes zarządu odpowiedział na blisko 50 pytań. Zapraszamy do lektury całej relacji z czatu.

Obrazek użytkownika Janusz Maruszewski
Janusz Maruszewski

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Movie Games, Mateuszem Wcześniakiem. Podczas spotkania zostanie omówiony debiut na GPW oraz dalsze plany rozwoju.

 

Spotkanie rozpocznie się w środę, 18 stycznia 2023 r. o godz. 12:00. Już teraz zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem poniższego formularza.

 

W przypadku chęci zadania kilku pytań, prosimy je zadawać pojedynczo i za każdym razem klikać przycisk "Wyślij". Ułatwi to przedstawicielom spółki odpowiadanie na pytania.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Dzień dobry, witam Państwa na czacie naszej spółki w tym szczególnym dniu debiutu na Głównym Rynku GPW. Zachęcam do dyskusji!

Obrazek użytkownika Anonim
Andrzej

Czy znany jest już wydawca dla Alaskan Truck Simulator?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Tak jak komunikowaliśmy ESPI z dnia 22.12.2022 r., spółka zawarła term sheet, zgodnie z którym strony negocjują umową wydawniczą opiewającą na kwotę 1,075 mln euro.

Obrazek użytkownika Anonim
Andrzej

W jaki sposób zostanie sfinansowania działalność Road Studio do czasu premiery ATS?
W przypadku braku umowy z Green Man Gaming w jaki sposób Movie Games zamierza wspomóc Road Studio w sfinansowaniu działalności do czasu premiery ATS?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Działalność spółki zostanie sfinansowana z umowy z wydawcą. Jesteśmy w trakcie negocjacji tej umowy i mam nadzieję, że niebawem uda nam się ją podpisać.

Obrazek użytkownika Anonim
Tom69

Jak wyglądają obecnie relacje prezesów MG i Road Games? Czy jest szansa na dobrą współpracę?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Relacje z obecnym zarządem i zespołem są niezmienne, czyli są bardzo dobre. Uważam, że dużo pracy zostało już wykonane przez Michała i całość zmierza w dobrym kierunku co mnie niezmiernie cieszy.

Obrazek użytkownika Anonim
Andrzej

Jak pod przewodnictwem nowego prezesa ocenia Pan pracę zespołu Road Studio i postępy nad sfinalizowaniem ATS?
Przydały by się częstsze informacje od Road Studio o postępach w pracach nad grą.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Myślę, że kluczowym aspektem jest stworzony realistyczny plan i harmonogram działań, który pozwala mi wierzyć, że doprowadzi nie tylko do terminowego zgodnie z wewnętrznymi planami ale też na wysokim poziomie jakości wspomnianego ATSa.

Obrazek użytkownika Anonim
Hunt(er)

Witam. Jakiś czas temu mówił Pan jak mnie pamięć nie myli, że teraz gra będzie prezentowana na około 6 miesięcy przed wydaniem. DDS 2 został zaprezentowany w październiku 2022. Czy oznacza to, że juz niedługo poznamy datę premiery. Na jakim aktualnie etapie jest DDS 2? Dziękuję. Mam nadzieję, że najgorsze już za akcjonariuszami. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Tak gry prezentowane obecnie są wydawane w krótszych interwałach. Jestem zadowolony z rozwoju całego uniwersum, w tym imponującego peaku, który udało się osiągnąć w grudniu na DDS1. Co do premiery będziemy przekazywali ustalenia w oficjalnych komunikatach, jest za wcześnie aby składać jednoznaczne deklaracje. Proszę jeszcze o chwile cierpliwości.

Obrazek użytkownika Anonim
Maklerrrr

Czy Demo Nigcht Club Manager będzie na festiwalu steam w lutym.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Proszę te pytania kierować do zarządu True Games. Jest tam nowy, sprawnie działający prezes. Ma niebawem przedstawić kilka ciekawych informacji dotyczących samej spółki.

Obrazek użytkownika Anonim
Maklerrrr

Czy TGS i Flint Art doszli do porozumienia?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Nie posiadam wiedzy co do konkretnej wiedzy, ale obserwując komunikaty ESPI oraz brak postępów w pracach to uważam, że nie doszli do porozumienia.

Obrazek użytkownika Anonim
Maklerrrr

Jakie plany ma Movie Games odnośnie spółek córek, czy ich nie zrobiło się za dużo?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Jesteśmy w trakcie przeglądu naszego portfela i zamierzamy dokonać tutaj pewnych ruchów. Priorytetem przyszłości i dalszego rozwoju jest przede wszystkim silne Movie Games, ponieważ tylko ono daje możliwość wspierania naszych spółek córek.

Obrazek użytkownika Anonim
Maklerrrr

Dlaczego Movie Games nie skorzystało z prawa poboru na TGS?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Jakkolwiek nie identyfikujemy w tym momencie woli zbywania akcji posiadanych w TGS. Skupiamy się na umocnieniu Movie Games o czym wspomniałem, które to będzie mogło wspierać spółki córki chociażby zleceniami, bądź współpracą na bazie posiadanych przez nas IP. Niekoniecznie wpisuje się w tą strategie inwestycja kapitałowa.

Obrazek użytkownika Anonim
Maklerrrr

Czy jest możliwy newsletter mięsieczny obejmujący całą rodzinę Movie Games?
Wielu akcjonariuszy ucieszyłoby takie rozwiązanie!

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Mamy nadzieję, ze z nowym rokiem wrócimy do regularnej komunikacji newsletterem.

Obrazek użytkownika Marcin Ciechoński
Marcin Ciechoński

Jak sytuacja w Movie Games Mobile i jakie plany związane z tą spółką?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Jeżeli chodzi o tą spółkę to tutaj chcemy przeprowadzić czat bezpośrednio z zarządem, w którym to zaprosimy 2-3 spółki i ich zarządy aby odpowiedziały na wszelkie pytania. Myślę, że rozmawiamy tutaj o kilku tygodniach.

Obrazek użytkownika Anonim
Andrzej

Jakie długofalowe plany ma Movie Games wobec Road Studio? Mam na myśli perspektywę do 2-3 lat.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Road Studio przy założeniu sukcesu przy premierze ATS może stać się istotnym kołem zamachowym zarówno w kategoriach finansowych, ale również rozpoznawalności Movie Games oraz udowodnienia, że jesteśmy w stanie wytresować kilka odnoszących sukcesy IP w naszym portfelu.

Obrazek użytkownika Anonim
Tomasz

Przezesowi Michałowi Puczyńskiemu życzę sukcesu i wyprostowania spraw w Road Studio.
Czy Pan Mateusz nie uważa, że Road Studio powinno publikować więcej i częściej materiałów dla graczy z przebiegu produkcji gry?
Ostatnie większe i konkretniejsze informacje na karcie Steam pochodzą z sierpnia 2022.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Na obecną chwilę chciałbym dać wystarczająco dużo czasu na planowaniu produkcji na jej ostatnim etapie oraz negocjacjom z zagranicznym wydawcą. To jest dla mnie priorytet. Gdy to zostanie zamknięte postaram się wspólnie z Michałem wypracować formułę komunikacji. Zaznaczam, że zarówno Michał jak i szef Teamu wkłada teraz tytaniczną pracę, abyśmy mogli w przyszłości mówić o ATS jako dobrej, rozpoznawalnej grze.

Obrazek użytkownika Anonim
Marcin

Jak Pan ocenia obecność w akcjonariacie spółek z rodziny Movie Games Pana Macieja Nowaka i jego spółki inwestycyjnej KGK Invest.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Nie chcę się wypowiadać o prywatnych inwestycjach Macieja Nowaka i podmiotów z nim powiązanych.

Obrazek użytkownika Anonim
Marcin

Co dzieje się z true games i ncm ? Czy konflikt z flint arts przekreślił wszystko? Nawet komunikacja z akcjonariuszami umarła w ostatnim czasie.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Tak jak wspomniałem zachęcam do kontaktu z Pawłem Hekmanem. Oceniam jego pracę bardzo dobrze i mam nadzieję, że niebawem będzie miał się czym pochwalić.

Obrazek użytkownika Anonim
gość

Kiedy będzie zapowiedź gry Rookie od Image Games? I czy aktualnie pracują tylko nad jedną grą?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Image Games jest w mojej opinii aktywem w naszym portfelu umożliwiającym istotny przeskok jakościowy. Jest to próba zaatakowania segmentu AA. Jeżeli to się powiedzie zmieni to nie tylko wartość tego aktywa ale też rozpoznawalność Movie. Spółka pracuje obecnie nad jednym tytułem. Obecnie prowadzone są rozmowy w wieloma partnerami zagranicznymi i od ich wyniku będzie zależała komunikacja.

Obrazek użytkownika Anonim
gość

Czy Movie Games będzie wydawcą gier od Image Games i będzie brał za to rynkowe wynagrodzenie?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Image Games realizuje produkt AA, w którego to wydawaniu Movie Games nie ma zbudowanych kompetencji. Tym bardziej skłonni jesteśmy spoglądać w kierunku wydawców. Ich pojawienie nie będzie oznaczało pojawienie się gotówki, ale też możliwość uzyskania know how.

Obrazek użytkownika Anonim
gość

Czy planowana data premiery DDS2 to nadal 2023 r.? Jak idą prace nad tą grą?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Tak planujemy aby to był ten rok.

Obrazek użytkownika Anonim
gość

Czy Movie Games jest dla Pana długoterminowym projektem? Czy swoją dalszą przyszłość wiąże Pan właśnie z tą spółką?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Z Movie Games związany jestem nieprzerwanie od 2017 roku. Od samego początku patrzyłem na to jako projekt długoterminowy. Zaznaczam też, że Movie Games to przede wszystkim ludzie, a ekipa którą udało się stworzyć to chciałbym aby była ekipą z którą będę działał przez długie lata.

Obrazek użytkownika Anonim
gość

Jak wygląda kalendarz premier na ten rok? Czy opublikują Państwo planowany harmonogram na 2023?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Z uwagi na natłok prac nie udało się upublicznić tego kalendarza. Mam nadzieję, że w ciągu kilku tygodni go pokażemy.

Obrazek użytkownika ZT
ZT

Dzień dobry,
Jak przebiegają rozmowy z GMG w sprawie umowy współwydawniczej dotyczącej gry ATS od Road Studio?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Rozmowy toczą się zgodnie z planem. Nawet tuż przed czatem odpowiadałem na pytania zespołu prawnego. Mam nadzieję, że niebawem uda się podpisać umowę.

Obrazek użytkownika puffyboy
puffyboy

Czy rozważał Pan opcję zamiany z p.Nowakiem akcji Road Studio na Brave Lamb?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Nie chciałbym zdradzać szczegółów negocjacji. Ważne, że udało nam się zakończyć je w sposób umożliwiający stworzenie dobrej i rozpoznawalnej gry ATS.

Obrazek użytkownika puffyboy
puffyboy

Czy są jeszcze jakieś podmioty w MOV, które kwalifikują się do usunięcia z grupy?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Dokonujemy bardzo intensywnego i dogłębnego przeglądu struktury naszej grupy. Niczego nie wykluczamy, natomiast naszym priorytetem jest silne Movie Games, jako spółka matka notowana od dzisiaj na Głównym Rynku daje szanse na dynamiczny rozwój grupy.

Obrazek użytkownika Anonim
AS

Kiedy więcej informacji nt DDS 2 ?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Myślę, że są to najbliższe tygodnie.

Obrazek użytkownika Anonim
AS

Czy do DDS 2 będzie przrwidziany prolog / demo ? Kiedy ew może pojawić się jedno z nich ?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Na pewno będziemy chcieli pokazać grę przed jej finalnym wydaniem. Z jednej strony jest to świetne narzędzie oceny jakości, z drugiej trony wiemy, że doskonale buduje zainteresowanie i wishlistę wokół tytułu, zatem chcemy to wykorzystać. Nie chcę się jeszcze odnosić i deklarować co do terminów.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Dzień dobry,
mam następujące pytania:
1) w którym kwartale br możliwa premiera DDS2?
2) w którym kwartale br możliwa premiera ATS?
3) jak wyglądają prace and AMS od Road? Czy możliwa premiera na początku 2024?
4) czemu planowana jest sprzedaż BLS? Jaka wycena na chwlę obecną i za jaką wartość MG może sprzedać udziały?
5) Green Man Gaming po dofinansowaniu produkcji ATS kwotą ponad 1 M EUR został współwydawcą ATS. W związku z powyższym jak został ograniczony udział w zyskach i zakresie usług MG jako wydawcy?
Pozdrawiam,
Paweł

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Odpowiadając po kolei. 1 - to będzie ten rok, nie mogę jeszcze powiedzieć dokładnie. 2 - odsyłam do ESPI Road Studio z 22.12.2022 r. Tam jest cały audyt i przedstawienie stanu w jakim znajduje się zarówno produkcja jak i spółka. 3- co do terminów zachęcam do zapoznania się z wynikami audytu. Produkcja AMS została wstrzymana na rzecz rozwoju ATS. 4 - tak jak pisałem dokonujemy przeglądu naszej grupy. W wypadku części spółek dostrzegamy możliwość dezinwestycji, a jednocześnie wierzymy, że będą się one mogły dynamicznie rozwijać. W przypadku BLS nie jesteśmy też wydawcą, zatem jest to dla nas aktywo inwestycyjne. Sam zespół produkcyjny w BLS bardzo cenimy. 5 - będzie to przedstawione z chwilą zawarcia finalnej umowy.

Obrazek użytkownika Anonim
AS

Co pokaże Movie Games w Q1 ?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Przede wszystkim chcemy zaprezentować harmonogram działań na ten rok.

Obrazek użytkownika Anonim
Karol

Jakie plany i perspektywy co do współpracy ze spółką z grupy - Mill Games na rynku rumuńskim.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Czekamy na efekty działań zarządu Mill Games. Jednocześnie kibicujemy w dynamicznym rozwoju spółki.

Obrazek użytkownika Anonim
Mpy

Co z Image Games.
Projekt gry tj. Vertical Slice gry rookie mial zostać zaprezentowany we wrześniu tj. 4 miesiace temu.
Trwaja rozmowy z partnerami, ale czy jest Pan w stanie nakreślić jakies ramy czasowe?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Wszystkie terminy realizacji były terminami wewnętrznymi. produkcje z segmentu AA wymagają pewnej, ustalonej z renomowanym wydawcą strategii komunikacji. Obecnie z uwagi na toczące się rozmowy w tym obszarze jest to wszystko co mogę powiedzieć. Natomiast same fragmenty gry jak i prezentacja o niej była pokazywana podczas eventową inwestorskich, chociażby na ostatniej Książęca Street.

Obrazek użytkownika Anonim
Martinez

Kiedy możemy się spodziewać jakiś informacji nt. gry RPG tworzonej przez Platige Image + Movie Games +Anshar Studio?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Tak jak wspomniałem toczą się bardzo zaawansowane rozmowy i od ich efektów będą zależały dalsze działania w tym kwestia komunikacji.

Obrazek użytkownika Anonim
Jarek

To na jakim realnie etapie jest kwestia ukończenia gry ATS, która miałbyć przecież wydana w końcówce roku 2022. Tak naprawdę jest dużo sprzeczny informacji z tym związanych i przydałby się 1 prawdziwy komunikat oddający rzeczywistość.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Zachęcam do zapoznania się z efektami audytu znajdującymi się w ESPI Road Studio z dnia 22.12.2022 r. i jest to komunika oddający w pełni stan faktyczny.

Obrazek użytkownika Anonim
Sonny

Jak wygląda harmonogram prac nad DDS2? Kiedy ruszy marketing i kiedy można spodziewać się premiery?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Wspominałem we wcześniejszych wypowiedziach, że będzie to komunikowane w najbliższych tygodniach.

Obrazek użytkownika Anonim
Xoxoxoo

Co z grą Rookie.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Wspominałem, że jest to powiązane z efektami rozmów z partnerami zagranicznymi.

Obrazek użytkownika Anonim
AS

Dlaczego DDS 1 nie trafił jeszcze na VR ?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Te pytania należy kierować do wykonawcy portu. Movie Games udziela tu licencji.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Kiedy możemy spodziewać jakichś istotnych informacji z Road Studio - zarówno w zakresie developmentu gry (demo, prolog, termin?) jak i biznesowo-operacyjnych (wydawca, ew. zmiany)? Proszę o przybliżone terminy?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Na razie priorytetem jest zawarcie umowy jak również dobry i pewny plan ukończenia gry. Na tym skupia się cały zespół wraz z Michałem Puczyńskim na czele.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Czy debiut na głównym rynku GPW sprawił, że pojawiło się zainteresowanie spółką ze strony funduszy instytucjonalnych, które do tej pory nie mogły inwestować w spółkę, bo była na NC?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Uważam, że debiut na Głównym Rynku nie jest dla nas momentem rozluźnienia, tylko jest początkiem intensywnej pracy zbudowania rozpoznawalności wśród polskich i zagranicznych instytucji. Będzie to się odbywało dzięki naszym premierom, ale też zamierzam przeprowadzić sporo spotkań z instytucjami, które do tej pory nie były zainteresowane inwestowaniem na rynku NewConnect.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Mam wrażenie, że od kilku tygodni spółka powoli wraca na dobre tory. W tunelu pojawiło się światełko. Życzę, aby był to blask przyszłych sukcesów. Czy w związku z tym Pan prezes rozważa zakup akcji? Myślę, że byłby to dobry sygnał wiary w spółkę.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Zarówno ja jak i cały zespół mamy odczucie, że decyzje i praca w ostatnich miesiącach zaczynają przynosić zamierzone efekty. Jak zawsze podkreślam o kursie się nie wypowiadam, ale atmosfera jest znacznie lepsza i motywuje do dalszej aktywności i pracy.

Obrazek użytkownika Anonim
AG

Jak wygląda obecna pozycja gotówkowa i ile wynoszą koszty kwartalne? Na ile wystarczą środki, gdyby nie było żadnych premier w tym roku?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Mamy pełne zabezpieczenie funkcjonowania spółki, nie widzę tutaj żadnego ryzyka płynnościowego.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Co się dzieje z Goat Gamez? Czy możemy liczyć na jakieś informacje ze spółki?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Bardzo wysoko cenię prace prezesa Goata - Piotra Kubińskiego i jego etykę pracę. Proszę uwierzyć, ze mówię to z pełną świadomością, ponieważ zdarzyło mi się żałować wypowiedzianych takich słów wobec innych osób z naszej grupy. Mam nadzieję, że niebawem Piotr z zespołem zaprezentują efekty swoich prac. Mam pełne zaufanie co do jego timingu i komunikacji.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Czy nie żal Panu sprzedaży akcji Drago, czym ona była podyktowana?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Przede wszystkim nie czuję aby moja historia z Drago uległa zakończenia. Poza współpraca przy projektach które realizowaliśmy to ja prywatnie bardzo lubię i cenię Lucjana i Asię. Czuję też, że mogłem na nich zawsze liczyć i mam nadzieję, że maja oni takie same odczucia wobec mnie niezależnie od obecności w akcjonariacie. Chwila podjęcia decyzji i okoliczności wymagały ciężkiej decyzji.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Czy spółka otrzymała już środki ze sprzedaży akcji Drago, czy jeszcze na nie oczekuje?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Oczywiście, że tak!

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Jak idą prace nad nową grą Davida Jaffe od God of War?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Bardzo wierzę w ten temat. Jest to ambitny plan i trzymam mocno kciuki. Za wcześnie na konkrety, należy się tu uzbroić w cierpliwość.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Która gra produkowana bądź wydawana w rodzinie MG jest pana faworytem? Poza DDS2 oczywiście.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Odpowiem przewrotnie - ta która najlepiej się sprzeda.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Jak ocenia Pan potencjał Beyond Sunset?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Jako gra wysoko, ale co do sprzedaży to nigdy się nie wypowiadam i tej strategii będę się dalej trzymał.

Obrazek użytkownika Anonim
AS

Czy nie lepiej sprzedać / wyjść z inwestycji w BLS po premierze War Hospital przy dużo wyższej wycenie ?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

MG na razie nie zbyło żadnych akcji. Zobaczymy co przyniesie najbliższy czas.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Puczyński, Hekman, a wcześniej Gnyp i Miąsik to silne postawienie na ludzi ściśle związanych z gamedev - czy możemy liczyć, że będzie to już standard w rozbudowie kadr grupy MG?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Tak jak wspominałem przeglądamy mocno strukturę grupy i dotyczy to też naszych kadr. Ciągle postępuje u nas profesjonalizacja w tym zakresie i mam nadzieję, że tak będzie nadal.

Obrazek użytkownika Anonim
AS

A kto jest wykonawca portu DDS na VR ?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Punch Punk Games.

Obrazek użytkownika Anonim
BNol

Jak uklada sie wspolpraca z Platige Image

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Karol i Artur wnoszą bardzo wiele do tego projektu. Są to uzupełniające kompetencje do tych, które posiadamy. Nie zawsze mamy to samo zdanie, ale zawsze mamy ten sam interes, a jest nim rozwój Image Games.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Czy poza studiami spółek możemy się spodziewać, że MG będzie wydawcą gier podmiotów zewnętrznych, jak to ma miejsce w przypadku Beyond Sunset? Jeżeli tak, to kiedy możemy spodziewać się jakichś nowych zapowiedzi tego typu współpracy?

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Mamy w przygotowaniu pewien projekt, który znacząco zwiększyłby ilość wydawanych przez Movie Games gier w jednej określonej niszy. Ten projekt się przedłuża i nie jesteśmy w stanie go obecnie zakomunikować. Natomiast prowadzimy liczne rozmowy, oglądamy wiele gier i liczymy, że zaskutkuje to podpisanymi umowami.

Obrazek użytkownika Mateusz Wcześniak
Mateusz Wcześniak

Bardzo dziękuję za udział w czacie. Zachęcam do zapisania się do naszego newslettera. Formularz zapisu jest na naszej stronie internetowej. Planujemy pierwszy tegoroczny w lutym.

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.