Asmodev, producent Priest Simulator, zadebiutuje w poniedziałek NewConnect
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
01 gru 2021, 17:52

Asmodev, producent Priest Simulator, zadebiutuje w przyszłym tygodniu na NewConnect

Dziś Giełda Papierów Wartościowych podjęła uchwałę o wyznaczeniu pierwszego dnia notowań Asmodev na poniedziałek, 6 grudnia 2021 r.

Asmodev jest producentem gier specjalizującym się w produkcjach o mrocznej i szokującej tematyce. Studio znane jest przede wszystkim z gry Priest Simulator, której darmowy epizod pod nazwą Heavy Duty został udostępniony w październiku br. i został bardzo dobrze przyjęty przez graczy.

„Faktycznie oceny Heavy Duty są wyjątkowo wysokie. Jestem zaszczycony, że mogę pracować z wytrwałymi ludźmi, którzy zgadzają się na realizowanie dziwnych gier, i zadowolony z faktu, że te gry podobają się ludziom. Jednak z otwieraniem szampana wstrzymujemy się do premiery pełnej wersji Priesta” – mówi prezes, Michał Jodłowiec.

Asmodev tworzy też produkcje na zlecenie. Obecnie opracowuje na zlecenie Gaming Factory trzech gier: Mercyful Flames, Booze Master i Human Farm. Spółka będzie też pracować nad kolejnymi dwoma grami na zlecenie, czyli Pope Simulator i I am Your Principal.

Priest Simulator

Zobacz także: Kontrowersyjny producent gier, Asmodev, coraz bliżej premiery gry Priest Simulator. Zbliża się również debiut spółki na NewConnect

Debiut Asmodev na NewConnect w poniedziałek, 6 grudnia

Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań Asmodev. Spółka zadebiutuje na NewConnect 6 grudnia 2021 r.

"Dziękuję wszystkim akcjonariuszom za zaufanie i danie możliwości rozwoju. Mam nadzieję, że będą państwo zadowoleni z wyników Asmodevu tak samo, jak zadowoleni są gracze" - mówi Michał Jodłowiec.

Asmodev będzie notowana pod skróconą nazwą „ASMODEV” i tickerem „AMV”. Spółka będzie już 30. w tym roku nowym podmiotem na NewConnect.

Zobacz także: Debiuty, artykuły, analizy IPO w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.