Data debiutu Iron Wolf Studio z grupy PlayWay na NewConnect
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
02 gru 2021, 09:11

Iron Wolf Studio z grupy PlayWay zadebiutuje na NewConnect za dwa tygodnie

Iron Wolf Studio, producent Destroyer: The U-Boat Hunter zarezerwował datę debiutu na NewConnect. Pierwszym dniem notowań będzie czwartek, 16 grudnia 2021 r. - podała spółka na Twitterze.

Główny projekt studia, gra Destroyer, spotkał się z pozytywnym przyjęciem przez graczy podczas zorganizowanego przez platformę Steam playtestu. Spółka zamierza zaprezentować prolog gry na przełomie roku. Premiera tytułu zapowiedziana jest na 31 marca 2022 r.

„Zostaliśmy utwierdzeni w przekonaniu, że koncept gry jest trafny, a fani i społeczność czekali na tego typu rozgrywkę – powiedział Bartosz Pluta, prezes zarządu Iron Wolf Studio.

Destroyer

Studio pracuje także nad tytułami Sherman Commander i Nazi Busters. Pierwszy z nich to symulator amerykańskiego czołgu z II wojny światowej. Zaś Nazi Busters ma być niskobudżetową, pierwszoosobową strzelanka w stylu retro.

Debiut Iron Wolf Studio na NewConnect już za dwa tygodnie

Według informacji przekazanych przez Iron Wolf Studio, debiut dewelopera gier nastąpi 16 grudnia 2021 r. Spółka będzie notowana na alternatywnym rynku NewConnect.

Więcej szczegółów dotyczących debiutu spółka poda w najbliższych dniach.

"W ciągu najbliższych dni przekażemy więcej informacji na temat obecnych projektów, a przy tym ogłosimy datę czatu inwestorskiego, podczas którego prezes zarządu, Bartosz Pluta, odpowie na wszystkie pytania." - podało także Iron Wolf Studio.

Zobacz także: Debiuty, artykuły, analizy IPO w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.