IoT w Horticulture – potencjał zastosowania technologii Silvair w nowoczesnym ogrodnictwie [Webinar z prezesem spółki]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
28 paź 2021, 14:46

IoT w Horticulture – potencjał zastosowania technologii Silvair w nowoczesnym ogrodnictwie [Webinar z prezesem spółki]

Światowy rynek oświetlenia ogrodniczego wzrośnie z 2,3 mld USD w 2020 roku do 6 mld USD w 2025 roku. Spółka Silvair oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu Internetu Rzeczy (Internet of Things) nawiązała w tym roku partnerstwo z firmą Fluence, która jest częścią OSRAM. Tworzy ona rozwiązania oświetleniowe do komercyjnej uprawy roślin w środowisku kontrolowanym, a Silvair zamierza rozwijać swoją technologię w na tym rynku.

O zastosowaniu technologii IoT w nowoczesnym ogrodnictwie opowie podczas webinaru Rafał Han, prezes zarządu spółki Silvair. Spotkanie odbędzie w czwartek, 28 października o godz. 19:00. Wydarzenie poprowadzi redaktor naczelny Strefy Inwestorów, Paweł Biedrzycki. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Będzie to już trzecie spotkanie z prezesem zarządu Silvair. Podczas pierwszego rozmawialiśmy na temat trendów oraz perspektyw rozwoju IoT w budynkach komercyjnych. W czerwcu, w trakcie drugiego odcinka, zostało przedstawione zagadnienie proptech oraz digitalizacja rynku nieruchomości w praktyce. Wideo ze spotkań dostępne są poniżej.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 28 października 2021 r. o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.