Konferencja All in! Games poświęcona planom strategicznym spółki [LIVE STREAM]
Obrazek użytkownika Webinary
27 paź 2021, 07:45

Konferencja All in! Games poświęcona planom strategicznym spółki [LIVE STREAM]

O godz. 10 zapraszamy na live stream z konferencji poświęconej planom strategicznym All in! Games. Spółka jest wydawcą gier komputerowych, notowaną na Głównym Rynku GPW. 

Debiut All in! Games na giełdzie nastąpił poprzez przejęcie firmy Setanta, a na czele spółki stoi Piotr Żygadło, od lat związany z branżą gier. Podczas konferencji opowie o planach wydawniczych na kolejne lata. Przewidziano również panel dyskusyjny na temat wyzwań w branży gier. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Giełdowym, a uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami z sektora gier.

Czat na żywo

Spółka ma na swoim koncie już kilka sukcesów wydawniczych, a wśród najważniejszych można wyróżnić Ghostrunnera. Tytuł został wydany wspólnie z włoską firmą 505 Games. Po ubiegłorocznej premierze produkcji, All in! Games zdecydował się na sprzedaż praw własności intelektualnej do produkcji za 5 mln euro. Tym samym 505 Games został jedynym właścicielem praw, ale polskiej spółce przysługuje prawo do udziału w zyskach ze sprzedaży tego tytułu.

Niedawno ogłoszono rozpoczęcie prac nad nową strategią, a obok rozwoju pionu wydawniczego zawiązało kilka spółek zależnych. Będą to studio developerskie i technologiczne Iron Bird Creations, a także Happy Little Moments, które zajmować się będzie tworzeniem gier i aplikacji na platformy PC oraz Nintendo Switch, mających na celu kreowanie nowych systemów sprzedaży.

Konferencja All in! Games będzie również transmitowana na żywo na kanale YouTube Strefy Inwestorów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.