Wyniki finansowe Forever Entertainment za III kwartał 2021 roku oraz plan premier [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
15 lis 2021, 13:20

Wyniki finansowe Forever Entertainment za III kwartał 2021 roku oraz plan premier [Webinar z prezesem zarządu]

Forever Entertainment to spółka działająca w sektorze gier od 2010 roku. Model biznesowy firmy obejmuje zintegrowaną działalność produkcyjno-wydawniczą gier wideo przede wszystkim na konsole Nintendo Switch, ale również na pozostałe platformy sprzedaży gier, w tym na konsole najnowszej generacji. Dotychczasowe sukcesy we współpracy i silna pozycji spółki zaowocowały zawarciem umów z japońskim Nintendo na finansowe realizacji dużej umowy wydawniczej, a także z ramieniem inwestycyjnym spółki, tj. Forever Seed Fund na finansowanie deweloperów z regionu CEE i sąsiadujących z nim, w celu wykonania wysokiej jakości gier na konsolę Nintendo Switch.

Gdyńska spółka to wiodący wydawca gier na konsole Nintendo Switch. Od 2019 roku poszerzono działalność o wydawanie remaków, a wśród nadchodzących premier z tego segmentu można wymienić następujące tytuły: THE HOUSE OF THE DEAD: Remake oraz Panzer Dragoon II Zwei: Remake pozyskane od SEGA. Spółka zawarła umowy na tworzenie gier typu remake z innymi właścicielami o bogatym portfolio IP, w tym przykładowo z G-Mode i ze Square Enix.

W poniedziałek, 15 listopada 2021 roku o godz. 14:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Forever Entertainment, Zbigniewem Dębickim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za III kwartał 2021 roku oraz plan premier na kolejne kwartały. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 15 listopada 2021 roku o godz. 14:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.