Wyniki finansowe CI Games za III kwartał 2021 roku oraz najbliższe plany [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
21 lis 2021, 18:14

Wyniki finansowe CI Games za III kwartał 2021 roku oraz najbliższe plany [Webinar z prezesem zarządu]

CI Games działa w branży gier od 2002 roku, a swoje studia produkcyjne ma w Warszawie, Bukareszcie, Barcelonie oraz Stanach Zjednoczonych. Do flagowych projektów spółki należy seria gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen. Niedawno firma dodała do portfolio nowe IP, którym będzie produkcja z gatunku survival.

Spółka CI Games pracuje obecnie nad 3 projektami. Pierwszym z nich będzie kontynuacja serii Sniper Ghost Warrior Contracts. Drugi i zdecydowanie największy projekt to druga część tytułu Lords of the Fallen. Kolejne, nowe IP w portfolio spółki, powstaje we współpracy z czeskim studiem BatFields. Ma to być produkcja survivalowa, porównywalna do takich gier z gatunku jak Forest, czy polski Green Hell.

22 listopada spółka opublikuje wyniki finansowe za III kwartał 2021 roku. Według szacunkowych danych, skonsolidowane wyniki Grupy CI Games w tym okresie wyniosły 30,2 mln zł, zaś skonsolidowany zysk netto – 9,8 mln zł. Do Grupy należy spółka United Label, która z sukcesem działa jako wydawca gier indie. Tylko w tym roku wydała dwa tytuły: Tails of Iron oraz Eldest Souls. Wielokrotnie nagradzana gra przygodowa – Röki – 29 października br. zadebiutowała w wersjach na PlayStation 5 i Xbox Series X.

W sierpniu br. zarząd CI Games podjął decyzję o rozpoczęciu procesu przeglądu opcji strategicznych dla spółki, w ramach którego będzie brał pod uwagę m.in. możliwość pozyskania strategicznego inwestora branżowego. W tym celu podpisano umowę z doradcą Drake Star Securities LLC, który wesprze spółkę w procesie przeglądu opcji.

W poniedziałek, 22 listopada 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za III kwartał 2021 roku oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.