Podsumowanie 2021 roku oraz plany rozwoju JR HOLDING ASI [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
09 gru 2021, 10:27

Podsumowanie 2021 roku oraz plany rozwoju JR HOLDING ASI [Webinar z zarządem spółki]

JR HOLDING ASI skupia się na działalności inwestycyjnej i zaangażowaniu w firmy z branż: cyfrowego biznesu, odnawialnych źródeł energii, gier komputerowych, medycznej, biotechnologicznej i nowoczesnych mediów. Zgodnie ze strategią, spółka zamierza osiągnąć do końca 2022 roku wartość aktywów w portfelu inwestycyjnym na poziomie 3 mld zł.

Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 roku, a niedawno rozpoczęła proces przeniesienia notowań na Główny Rynek GPW. Według zaktualizowanej strategii, w planach jest również inwestycja w projekty zagraniczne, zarówno z Europy jak i USA. W gronie inwestycji znajdują się takie spółki jak Columbus Energy, All in! Games, Ekipa Holding, Ongeno, Motivizer, Sat Revolution, czy Saule Technologies.

W czwartek, 9 grudnia 2021 roku o godz. 11:30 zapraszamy na webinar z zarządem JR HOLDING ASI – Januarym Ciszewskim, prezesem zarządu oraz Arturem Jedynakiem, wiceprezesem zarządu. Podczas spotkania Zarząd JRH odpowie na pytania dotyczące działalności w 2021 roku, ostatnich inwestycji oraz planów rozwoju. Inwestorzy podczas webinaru będą mogli zadawać pytania online.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 9 grudnia 2021 roku o godz. 11:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.