Jak nauka staje się biznesem? Konferencja Pure Biologics dla inwestorów
Obrazek użytkownika Webinary
14 gru 2021, 10:00

Jak nauka staje się biznesem? Konferencja Pure Biologics dla inwestorów

Działalność Pure Biologics koncentruje się na odkrywaniu i rozwijaniu leków biologicznych oraz opracowywaniu terapii pozaustrojowych. Główne obszary działalności spółki to immunoonkologia, autoimmunologia oraz neurologiczne choroby rzadkie. Prowadzone badanie odbywają się z wykorzystaniem własnych platform technologicznych – przeciwciał i aptamerów.

Pure Biologics udzieliła niedawno licencji na opatentowaną platformę technologiczną PureApta™, obejmującą chemiczne modyfikacje aptamerów oraz ich zastosowania, francuskiej firmie Novaptech. Oferuje ona testy, sensory i inne rozwiązania oparte o aptamery. Novaptech zamierza przetestować rozwiązania polskiej spółki w swoich projektach, gdzie zastosowanie modyfikowanych aptamerów może się okazać istotnym czynnikiem ulepszającym parametry opracowywanych produktów.

We wtorek, 14 grudnia 2021 r. o godz. 11:00 zapraszamy na konferencję online z przedstawicielami spółki Pure Biologics. Podczas spotkania przeznaczonego dla inwestorów omówione zostaną innowacje w spółce, poszczególne projekty aptamerowe, kluczowe kamienie milowe oraz transakcje rynkowe. Spotkanie przewidziane jest do godz. 13:30, a na koniec planowana jest sesja Q&A.

Wśród prelegentów będą:

dr Filip Jeleń, Prezes Zarządu,

  • dr Pieter Spee, Dyrektor Naukowy,
  • dr Ewelina Świderek, Menadżerka Programu Aptamerowego,
  • dr Tomasz Klaus, Kierownik Grupy Przeciwciałowej,
  • dr Agnieszka Sok-Grochowska, Kierowniczka Grupy Aptamerowej.

Rejestracja na konferencję

Konferencja odbędzie się we wtorek, 14 grudnia 2021 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.