Emisja akcji spółki 3H oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
13 gru 2021, 09:07

Emisja akcji spółki 3H oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem]

3H to dystrybutor i producent produktów konopnych na bazie fitokannabinoidów (CBD, CBG, CBN, itd.) tworzony przez wysoce wykwalifikowany międzynarodowy zespół, z wieloletnim doświadczeniem zarówno w ekstrakcji, jak i w dystrybucji i produkcji przemysłowej w branży konopnej. Spółką kierują Piotr Multan (były prezes Travelplanet.pl), Marek Kulik (jeden z pierwszych w Europie producentów ekstraktów z CBD) oraz Izabela Piątek (menadżer z 20-letnim doświadczeniem w produkcji przemysłowej).

Firma 3H w aktualnej formie powstała w 2019 roku, jednak bazuje na doświadczeniach związanych z ziołolecznictwem, uprawą, ekstrakcją i leczniczym zastosowaniem konopi, zgłębianych przez jej założycieli latami. Obecnie 3H jest spółką technologiczną zajmującą się tworzeniem i komercjalizacją nowych receptur produktów kosmetycznych, OTC i spożywczych oraz jednym z wiodących na rynku polskim dystrybutorów produktów konopnych i zamierza rozwinąć swoją działalność o własną produkcję.

Głównym kanałem dystrybucyjnym przewidzianym w strategii 3H jest sprzedaż B2B do producentów z własnymi markami kosmetyków, suplementów oraz podmiotów z branży spożywczej. Sprzedaż w znaczniej mierze nakierowana będzie na izolaty i ekstrakty oraz receptury gotowych produktów opartych o wyprodukowany przez 3H półprodukt zawierający pełne spektrum kannabinoidów.

Aktualnie trwa emisja akcji spółki na platformie Navigator Crowd, w ramach której planuje pozyskać 2 mln zł. Spółka planuje zadebiutować na rynku NewConnect w 2023 roku. O szczegółach emisji oraz planach rozwoju na rynku konopnym będzie można posłuchać podczas webinaru z przedstawicielami firmy w poniedziałek, 13 grudnia 2021 roku o godz. 10:00. W spotkaniu udział wezmą:

  • Piotr Multan, Prezes Zarządu,
  • Izabela Piątek, Wiceprezes Zarządu,
  • Marek Kulik, Członek Zarządu.

Inwestorzy podczas webinaru będą mogli zadawać pytania.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.