Omówienie wyników badania w projekcie EASY-TEST oraz plany rozwoju Urteste [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
11 sty 2022, 09:01

Omówienie wyników badania w projekcie EASY-TEST oraz plany rozwoju Urteste [Webinar z przedstawicielami spółki]

Urteste to biotechnologiczna spółka specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnej technologii do wykrywania z próbek moczu najczęściej występujących chorób nowotworowych na wczesnych etapach rozwoju. Najbardziej zaawansowanymi projektami są EASY-TEST (rak prostaty) oraz Panuri (rak trzustki).

Pod koniec grudnia 2021 r. Urteste otrzymało raport końcowy z eksperymentu medycznego w projekcie (EASY-TEST). Eksperyment medyczny przeprowadzony w grupie 164 uczestników przez niezależną firmę CRO (Contract Research Organization) wykazał czułość i swoistość testów na poziomie odpowiednio 90,9% i 93,5%.

Technologia Urteste polega na wykrywaniu nowotworów przy pomocy pomiaru aktywności enzymów obecnych w moczu. Spółka rozwija testy diagnostyczne dla kilkunastu najczęściej występujących nowotworów. Pomysłodawcą projektu i głównym badaczem Urteste jest prof. Adam Lesner, prowadzący badania w zakresie enzymów proteolitycznych i chemii peptydów.

We wtorek, 11 stycznia 2022 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami spółki Urteste:

  • Grzegorz Stefański, Prezes Zarządu,
  • Tomasz Kostuch, Członek Zarządu
  • Prof. Adam Lesner, Przewodniczący Rady Naukowej Urteste.

Podczas spotkania zostaną omówione wyniki badań w projekcie EASY-TEST oraz plany rozwoju Urteste. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 11 stycznia 2022 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.