Debiut na NewConnect i plany rozwoju Eco5tech [Webinar z prezes zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
04 sty 2022, 14:22

Debiut na NewConnect i plany rozwoju Eco5tech [Webinar z prezes zarządu]

Eco5tech to spółka zajmująca się projektowaniem w sektorze budownictwa i implementacją projektowo-wykonawczą innowacyjnych rozwiązań w zakresie Property Technology. Firma realizuje projekty w niekonwencjonalny sposób, wyprzedzając aktualnie obowiązujące standardy. Zastosowana innowacyjność wpływa przede wszystkim na ekologię i ochronę środowiska.

W 2021 roku Eco5tech sfinalizowało kilka dużych projektów i zawarło umowy na kilkanaście kolejnych. Łączna wartość obecnie realizowanych projektów wynosi ponad 20 mln zł. Aktualnie największym kontraktem spółki jest opracowanie dokumentacji projektowych wraz z pełnieniem nadzoru budowy drogi ekspresowej S5 na odcinku Nowe Marzy – Bydgoszcz o wartości ponad 6 mln zł.

Oprócz realizacji powyższych projektów, Spółka finalizuje prace nad urządzeniem, które przeznaczone jest do lokalnego zbierania, rejestrowania i analizy danych pochodzących z urządzeń przynależnych do jednego budynku, instalacji lub rozdzielni – MCA5tech. Drugim innowacyjnym projektem ma być inteligentny system zarządzania budynkiem w dobie pandemii. Będzie on mógł być wykorzystywany w budownictwie pod kątem analizy epidemiologicznej z uwzględnieniem dezynfekcji, wymiany powietrza, optymalizacji poruszania się po obiekcie głównych użytkowników i gości.

W środę, 5 stycznia 2022 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezes zarządu Eco5tech, Alicją Gackowską. Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki oraz debiut na rynku NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 5 stycznia 2022 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.