Kampania crowdinvestingowa i plany rozwoju spółki Funwisher [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
18 sty 2022, 08:35

Kampania crowdinvestingowa i plany rozwoju spółki Funwisher [Webinar z zarządem]

Funwisher to platforma cyfrowa z personalizowanymi filmami video, zarówno bajkami dla dzieci jak i życzeniami wideo od aktorów, piłkarzy, showmanów, muzyków oraz najbardziej popularnych bohaterów z seriali i filmów animowanych. Są na niej osobiste życzenia od Roberta Lewandowskiego, Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca, Czesława Mozila ale też Biedronki i Czarnego Kota (wkrótce), Pszczółki Mai czy Baranka Shaun’a.

Platforma została założona w 2018 roku i prowadzi działalność na rynku polskim, niemieckim oraz brytyjskim. Aktualnie trwa kampania crowdfinvestingowa spółki, w ramach której chce pozyskać 2,1 mln zł, z czego 0,9 mln chce przeznaczyć na zakup nowych licencji i produkcję filmów urodzinowych oraz świątecznych, 0,2 mln zł na prace nad ulepszeniem silnika platformy i dostosowaniem jej do potrzeb zagranicznych odbiorców, a 1 mln zł na komercjalizację nowej oferty. Funwisher celuje w rynek wart 2 mld USD. Ostatnio uzyskał licencje na produkcję filmów ze Smerfami oraz bohaterami animacji Biedronka i Czarny Kot.

We wtorek, 18 stycznia 2022 roku o godz. 09:30 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Funwisher, Jarosławem Kuźniarem, wiceprezesem zarządu, Grzegorzem Miśtą oraz dyrektor ds. licencji i rozwoju biznesu, Magdaleną Weremiuk. Podczas spotkania zostanie omówiona kampania crowdinvestingowa spółki oraz plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 18 stycznia 2022 roku o godz. 09:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.