Wyniki finansowe R22 za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
19 maj 2022, 10:10

Wyniki finansowe R22 za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

Grupa R22 to technologiczna spółka, która wspiera firmy w automatyzacji procesów biznesowych oraz obecności w internecie, w szczególności w obszarze komunikacji, marketingu i sprzedaży. Portfolio obejmuje głównie usługi hostingowe, komunikacyjne i wsparcie e-commerce.

Spółka technologiczna koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

Kilka dni temu zarząd R22 zarekomendował Walnemu Zgromadzeniu podjęcie decyzji o przeprowadzeniu skupu akcji własnych o wartości ponad 14 mln zł. Stanowi to 55% skonsolidowanego zysku netto przypadającego akcjonariuszom jednostki dominującej za 2021 rok. Zgodnie z propozycją zarządu skup obejmie do 260 tys. akcji R22 po cenie nie wyższej niż 54,00 zł.

W czwartek, 19 maja 2022 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy R22, Jakubem Dwernickiem oraz wiceprezesem zarządu, Robertem Stasikiem. Podczas spotkania porozmawiamy o wynikach finansowych spółki za I kwartał 2022 roku i perspektywach rozwoju Grupy R22. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 19 maja 2022 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.