Kampania crowdinvestingowa i plany rozwoju Illusion Ray [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
05 lip 2022, 10:47

Kampania crowdinvestingowa i plany rozwoju Illusion Ray [Webinar z zarządem spółki]

Illusion Ray to niezależne studio gamedev, znane między innymi z produkcji The Beast Inside. Aktualnie spółka pracuje nad nową grą Wardogz. W planach ma również wydanie gry The Beast Inside na konsole oraz kolejny tytułu z gatunku action RPG.

Illusion Ray powstało w 2009 r., a jego głównym twórcą jest Łukasz Smaga, który, jako pierwszy twórca w Polski zdobył nagrodę Webby Awards – za wizualną oprawę gry komputerowej.

Spółka, przy współpracy z platformą Navigator Crowd, rozpoczęła publiczną emisję akcji o łącznej wartości 718 tys. zł. Cena emisyjna wynosi 1,58 zł za akcję, a minimalny zapis to 160 akcji. Illusion Ray chce przeznaczyć pozyskane środki na sfinansowanie portowanie wersji PC gry The Beast Inside na konsolę, ale również kontynuować pracę nad grą Wardogz.

We wtorek 5 lipca 2022 r. o godzinie 13:00 zapraszamy na webinar z prezesem i założycielem Łukaszem Smagą oraz producentem wykonawczym Marciem Kobyleckim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły kampanii crowdinvestingowej i plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek 5 lipca 2022 r. o godzinie 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.