Perspektywy rozwoju Pure Biologics [Webinar z zarządem]
Obrazek użytkownika Webinary
05 gru 2022, 13:43

Perspektywy rozwoju Pure Biologics [Webinar z zarządem]

Pure Biologics jest polską firmą biotechnologiczną, która działa w obszarze innowacyjnych leków biologicznych. Spółka powstała w 2010 roku, a w 2018 roku zadebiutowała na rynku NewConnect. Dwa lata później przeniosła notowania na Rynek Główny GPW.

W roku 2022 spółka rozpoczęła badania in vivo w projektach onkologicznych PB003 i PB004, we współpracy z renomowaną amerykańską firmą Jackson Laboratory. Spółka przyspiesza realizację projektów, wprowadzając do planu ich rozwoju fazy 0 badań klinicznych, w ramach których pacjentom zostaną wstrzyknięte bezpośrednio do guza mikrodawki kandydatów na lek, co pozwoli na potwierdzenie mechanizmu działania cząsteczek w złożonym mikrośrodowisku guza oraz przewidzieć ich potencjalną skuteczność w terapii przeciwnowotworowej.

W czerwcu br. spółka podpisała z Relitech – holenderskim, uznanym producentem nowatorskich urządzeń medycznych – umowę, na bazie której spółki stworzą wspólnie innowacyjne urządzenie medyczne do celowanej hemodializy nerek, stosowanej w przypadku Przewlekłej Choroby Nerek (CKD, chronic kidney disease), schorzenia o wysokim stopniu śmiertelności wynikającym m.in. z powikłań kardiologicznych.

W poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku o godz. 14:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami spółki Pure Biologics:

  • dr Filip Jeleń, MBA – CEO,
  • Romuald Harwas – CFO,
  • dr Pieter Spee – CSO.

Podczas spotkania zarząd podsumuje działania Pure Biologics w 2022 roku, zaprezentuje aktualizację statusu projektów oraz przedstawi perspektywy rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku o godz. 14:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.