Fundusz MCI złożył wniosek do UOKiK w sprawie przejęcia ATM | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 sty 2017, 13:07

Fundusz MCI złożył wniosek do UOKiK w sprawie przejęcia ATM

MCI.PrivateVentures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad ATM, podał Urząd.

Wniosek wpłynął 19 stycznia, sprawa jest w toku.

Zgłaszanie zamiaru koncentracji dotyczy przejęcia wyłącznej kontroli przez MCI.PrivateVentures Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (działający na rachunek subfunduszu MCI.Euro Ventures 1.0) z siedzibą w Warszawie nad ATM spółką akcyjną z siedzibą w Warszawie, tj. na podstawie art. 13 ust. 2 pkt 2) ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów

czytamy w komunikacie.

MCI.Euro Ventures jest subfunduszem, którego przedmiotem przeważającej działalności jest działalność inwestycyjna, polegająca na lokowaniu środków pieniężnych zebranych w drodze niepublicznego proponowania nabycia certyfikatów inwestycyjnych, w papiery wartościowe, instrumenty rynku pieniężnego i inne prawa majątkowe, tj. na inwestowaniu i rozwijaniu przedsięwzięć biznesowych innych przedsiębiorców.

ATM jest spółką akcyjną, której przedmiotem faktycznie wykonywanej działalności jest świadczenie usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych, w tym także usługi kolokacji (wynajmu powierzchni na sprzęt wraz z zasileniem oraz odpowiednim podłączeniem telekomunikacyjnym) i hostingu (wynajmu serwerów z przyłączeniem do internetu).

Źródło: (ISBnews) #ATM, #MCI

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości