Krzysztof Stupnicki wiceprezesem MCI Management Sp. z o.o. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 lut 2017, 10:56

Krzysztof Stupnicki wiceprezesem MCI Management Sp. z o.o.

Krzysztof Stupnicki, finansista związany wcześniej z BEST TFI, MetLife oraz AIG, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu MCI Management Sp. z o.o., spółki która wraz z Tomaszem Czechowiczem kontroluje 54,22% kapitału giełdowego funduszu MCI Capital S.A.

Do zarządu MCI Management Sp. z o.o., podmiotu współkontrolującego MCI Capital S.A., dołączył Krzysztof Stupnicki. Obejmie w nim funkcję wiceprezesa.

Krzysztof Stupnicki przez wiele lat zajmował się zarządzaniem portfelami funduszy inwestycyjnych, emerytalnych i ubezpieczeniowych. Przez ostatnie 2 lata zajmował się także pozyskiwaniem finansowania dłużnego na rozwój, wykorzystując swoje poprzednie doświadczenie jako nadzorujący pracę zarządzających funduszami. W MCI Management Sp. z o.o. odpowiadać będzie za rozwój kanałów fundraisingowych i pozyskiwanie kapitału.

Krzysztof Stupnicki to postać znana w świecie finansów. Z rynkami finansowymi związany jest od 1992 r. W czasie swojej długiej i bogatej kariery pracował dla takich instytucji jak Credit Suisse, ING, AIG i MetLife. Ostatnio związany był ze spółką BEST TFI, której w latach 2015-2016 był prezesem.

Źródło: #MCI

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości