KNF zatwierdziła prospekt Alior Banku dot. programu obligacji wartych 1,2 mld zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
13 paź 2017, 13:06

KNF zatwierdziła prospekt Alior Banku dot. programu obligacji wartych 1,2 mld zł

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Alior Banku, sporządzony w związku z ofertą publiczną 12 mln obligacji emitowanych w ramach Drugiego Publicznego Programu Obligacji o łącznej wartości nominalnej do 1,2 mld zł, poinformowała Komisja.

"Z upoważnienia Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdzono prospekt emisyjny Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, sporządzony w związku z ofertą publiczną oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym obligacji emitowanych w ramach Drugiego Publicznego Programu Obligacji o łącznej wartości nominalnej do 1 200 000 000 zł (oferującym jest Biuro Maklerskie Alior Banku SA)"

czytamy w komunikacie.

Łączna wartość nominalna wszystkich obligacji podporządkowanych nie przekroczy kwoty 600 mln zł oraz jednostkowa wartość nominalna obligacji podporządkowanych będzie wynosiła 100 tys. zł, podano również.

Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Bank zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa banku miały wartość 61,21 mld zł na koniec 2016 r.

(ISBnews), #ALR

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości