Nextbike Polska sfinalizował umowę z Zieloną Góra na 360 rowerów | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
23 kwi 2018, 22:06

Nextbike Polska sfinalizował umowę z Zieloną Góra na 360 rowerów

Nextbike Polska zawarł z miastem Zielona Góra umowę na uruchomienie i zarządzanie Zielonogórskim Rowerem Miejskim, składającym się z 360 rowerów, poinformowała spółka.

"Emitent zobowiązał się do uruchomienia Zielonogórskiego Roweru Miejskiego w terminie do 120 dni od zawarcia umowy i do jego obsługi do dnia 30 listopada 2021 roku" - czytamy w komunikacie.

Za realizację umowy zamawiający zapłaci 5,49 mln zł brutto, z czego 20% po uruchomieniu systemu, zaś pozostałą część w miesięcznych ratach w okresie funkcjonowania systemu (marzec - listopad), podano także.

W połowie kwietnia oferta Nextbike Polska została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym, którego przedmiotem jest uruchomienie i zarządzanie Zielonogórskim Rowerem Miejskim. Oferta Nextbike Polska byłą jedyną złożoną w postępowaniu.

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r. 

Źródło: (ISBnews) #NXB

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości