XTPL złożył prospekt w KNF zw. z przeniesieniem notowań na rynek główny GPW | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 maj 2018, 15:58

XTPL złożył prospekt w KNF zw. z przeniesieniem notowań na rynek główny GPW

Spółka XTPL złożyła wniosek w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) o zatwierdzenie prospektu emisyjnego sporządzonego w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) 1 695 220 akcji, poinformowała spółka. Zamiar ubiegania się o zmianę rynku notowań nie jest połączony z emisją nowych akcji. 

"Wniosek został złożony wraz z wymaganymi załącznikami, w szczególności z ww. prospektem emisyjnym. Złożenie wniosku jest konsekwencją działań podjętych przez zarząd na podstawie uchwały nr 03/04/2018 nadzwyczajnego walnego zgromadzenia z dnia 16 kwietnia 2018 roku w sprawie ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie"

czytamy w komunikacie.

Spółka informowała w grudniu ub. roku, że po zmianie rynku notowań, jej intencją jest rozpoczęcie prac nad równoległym notowaniem akcji na regulowanym rynku Open Market (Freiverkehr), działającym przy Deutsche Borse we Frankfurcie. 

XTPL działa na rynku transparentnych optycznie i przewodzących elektrycznie warstw (ang.Transparent Conductive Films – TCF). XTPL rozwija przełomową technologię ultraprecyzyjnego drukowania szerokiej gamy nanomateriałów. Technologia umożliwia tworzenie ultracienkich (o szerokości 150 – 500 nanometrów, czyli nawet do 400 razy węższych niż standardowo stosowane techniki druku cyfrowego czy sitodruku) linii przewodzących prąd elektryczny. Akcje spółki zadebiutowały na NewConnect we wrześniu 2017 r.

(ISBnews), #XTP

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości