Erbud ma nakaz rozpoczęcia robót za 48 mln zł netto dla Vantage Development | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
16 paź 2018, 15:27

Erbud ma nakaz rozpoczęcia robót za 48 mln zł netto dla Vantage Development

Erbud otrzymał od Promenady X VD (spółki zależnej Vantage Development) nakaz rozpoczęcia robót, dotyczący realizacji inwestycji Promenady Wrocławskie etap X we Wrocławiu, podał Erbud.

"Tym samym nie ziścił się warunek rozwiązujący przewidziany w umowie o roboty budowlane i generalne wykonawstwo, o której to umowie emitent informował w raporcie bieżącym [...] z dnia 25 maja 2018 roku"

czytamy w komunikacie.

W maju br. Erbud zawarł umowę na roboty budowlane i generalne wykonawstwo X etapu inwestycji Promenady Wrocławskie o wartości 48 mln zł netto. Etap ten bejmować będzie 233 mieszkania i 6 lokali usługowych.

Zakończenie całości robót zostało przewidziane w terminie 102 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót, podano wcześniej.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży (razem) sięgnęły 1,8 mld zł w 2017 r.

(ISBnews), #ERB, #VTG

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości