Grupa AB ma umowę na dystrybucję produktów Oppo w Polsce; sprzedaż od I poł. 2019 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 lis 2018, 15:06

Grupa AB ma umowę na dystrybucję produktów Oppo w Polsce; sprzedaż od I poł. 2019

Przedstawicielstwo Oppo w Polsce podpisało umowę z AB S.A. na dystrybucję produktów firmy na terenie Polski, podało AB. Przewidywany termin wprowadzenia produktów Oppo do sprzedaży w naszym kraju to I połowa 2019 r.

"Oppo to czwarty największy producent smartfonów na świecie, który sprzedał w 2017 roku ponad 121 mln telefonów. Od czerwca tego roku sprzedaje swoje produkty już w Holandii, Hiszpanii, Włoszech i Francji. W ofercie dostępne są takie modele, jak Oppo Find X, który miał swoją europejską premierę w paryskim Luwrze. Oppo Find X wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym designem, gdyż ekran zajmuje aż 93,8% powierzchni frontu, co jest rekordowym wynikiem wśród telefonów komórkowych na świecie. Dodatkowo posiada funkcję ładowania Super VOOC (wystarczy 35 min., aby naładować całą baterię) oraz wysuwane aparaty - dwa z tyłu i jeden z przodu"

powiedział członek zarządu ds. handlowych w AB Zbigniew Mądry, cytowany w komunikacie.

Grupa AB jest czołowym europejskim dystrybutorem. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. AB S.A. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW od 2006 roku.

(ISBnews), #ABE

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości