Po premierze sprzedano 21,5 tys. sztuk gry Prison Simulator - Baked Games | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 lis 2021, 18:34

Po premierze sprzedano 21,5 tys. sztuk gry Prison Simulator - Baked Games

Według stanu na 7 listopada (godzina 15:00) na platformach PC sprzedanych zostało łącznie 21,5 tys. kopii "Prison Simulator", wydanej przez Baked Games, z grupy kapitałowej PlayWay - poinformowała Baked Games w komunikacie.

Premiera gry na platformie Steam miała miejsce 4 listopada. Gra wydana została na kontach wydawniczych spółki.

Gra zanotowała jedenaste miejsce w klasyfikacji sprzedaży Steam Global Bestseller.

Planowane jest stworzenie portów gry na konsole, urządzenia Nintendo Switch oraz VR przez spółki z grupy kapitałowej PlayWay. Spółka planuje wprowadzać płatne dodatki DLC.

Na moment publikacji raportu sprzedaż gry na platformach PC wyniosła 21,5 tys. sztuk, ocena graczy na Steam 87 poc. oparta na 301 recenzjach, wishlista Steam Outstanding 188 tys. sztuk, liczba zakupów z Wishlist 9,1 tys. sztuk, liczba refundacji PS 2,2 tys. sztuk, liczba pobrań dema PS: 210 tys. sztuk, liczba pobrań prologu 709 tys. sztuk.

Sprzedaż gry na platformie Steam w podziale na kraje, w ujęciu ilościowym: Stany Zjednoczone 19 proc., Chiny 13 proc., Niemcy 11 proc., Rosja 8 proc., Wielka Brytania i Argentyna po 5 proc., Francja i Turcja po 4 proc., Polska i Kanada po 3 proc., pozostałe kraje 23 proc.

Raporty sprzedażowe są przedstawiane w ilościach brutto. Zgodnie z polityką platformy Steam kupujący mogą odstąpić od zakupu i mają na to czas do 14 dni.

(PAP Biznes), #PLW

pr/

Zobacz także: PlayWay SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości