Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
23 maj 2022, 06:35

Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej

Poniżej zamknięcia i zmiany indeksów w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile,Kolumbii i Argentynie:

IndeksKrajWartość (pkt.)1D (%)1W (%)1M (%)1Y (%)YTD (%)
S&P 500USA3901,360,01-3,05-8,67-6,12-18,14
Dow Jones IndustrialUSA31261,90,03-2,90-7,54-8,61-13,97
NASDAQ Comp.USA11354,62-0,30-3,82-11,56-15,71-27,42
Russell 2000USA1773,266-0,17-1,08-8,63-19,95-21,02
S&P/TSX Comp.Kanada20197,610,080,49-4,673,43-4,83
IPCMeksyk51518,30,453,91-3,153,49-3,29
IBOVESPABrazylia108487,880,001,46-2,33-11,513,50
IPSAChile4982,950,022,732,3622,1315,66
COLCAPKolumbia1459,253,41-3,82-9,6317,303,42
MERVALArgentyna88118,96-0,583,04-3,9256,735,53

(PAP Biznes)

aj/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości