WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1827,01 pkt (1,69%) | StrefaInwestorow.pl

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Wiadomości
26 maj 2022, 17:19

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1827,01 pkt (1,69%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2022.05.26

Nazwa ind.Wart.odn.Wart.ind.Proc.zm.
WIG201796,581827,011,69
WIG56167,9456929,761,36
mWIG404299,984324,490,57
sWIG8017906,5318045,920,78
WIG1401084,141098,931,36
WIG302204,402240,571,64
WIGdiv1096,531099,010,23
WIGtech11026,6011030,150,03
INNOVATOR940,84952,521,24
InvestorMS4835,474863,850,59
NCIndex315,64319,241,14
sWIG80dvp145,34145,340,00
sWIG80TR24113,7424301,440,78
TBSP.Index1689,791685,84-0,23
WIG.GAMES513830,0413953,740,89
WIG.MS-BAS14000,5114345,132,46
WIG.MS-FIN8765,388891,341,44
WIG.MS-PET8547,808595,140,55
WIG20lev319,17329,933,37
WIG20short3732,953670,80-1,66
WIG20TR3364,933421,931,69
WIG30TR4078,784145,711,64
WIG-BANKI6143,996222,531,28
WIG-BUDOW3443,723462,230,54
WIG-CEE1680,321679,69-0,04
WIG-CHEMIA12382,1812546,001,32
WIG-ENERG2879,302964,372,95
WIG-ESG9046,059172,041,39
WIG-GORNIC4904,815023,552,42
WIG-GRY11851,6012066,591,81
WIG-INFO4001,933988,01-0,35
WIG-LEKI2989,973002,130,41
WIG-MEDIA6572,646760,922,86
WIG-MOTO5898,595917,810,33
WIG-NRCHOM2626,512617,88-0,33
WIG-ODZIEZ5525,805607,381,48
WIG-PALIWA6437,836453,770,25
WIG-Poland57473,7958264,921,38
WIG-SPOZYW2608,952620,750,45
WIGtechTR11575,7311579,460,03
WIG-Ukrain366,79366,55-0,07

kom zdz/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości