Nowe oprogramowanie Ailleron i TIMIFY | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
19 sie 2022, 09:36

Nowe oprogramowanie Ailleron i TIMIFY

Obecnie klienci wymagają wysoce spersonalizowanych usług od banków i innych dostawców usług finansowych. W połączeniu z postępującą cyfrową transformacją tej branży, sytuacja zachęca duże organizacje – banki, brokerów ubezpieczeniowych, firmy zarządzające majątkiem i firmy leasingowe – do wprowadzania rozwiązań informatycznych, które automatyzują i poprawiają efektywność zarządzania zasobami i spotkaniami. Takie rozwiązania są już niezbędne dla każdego biznesu skoncentrowanego na klientach i dla optymalizacji kosztów.

Ailleron, polski software house i dostawca rozwiązań IT dla branży finansowej, wraz z TIMIFY, wyspecjalizowanym producentem oprogramowania do planowania spotkań z siedzibą w Monachium, połączyły siły, aby zaoferować rozwiązanie idealnie odpowiadające aktualnym potrzebom.

Zapotrzebowanie na możliwość rezerwacji spotkań online rośnie we wszystkich kluczowych gałęziach gospodarki. Regulowany rynek instytucji finansowych nie stanowi wyjątku, a dodatkowo oczekuje oprogramowania zgodnego z prawem, bezpiecznego na wszystkich poziomach i wspierającego doświadczenia klientów w złożonych strukturach organizacyjnych. Dlatego klienci instytucjonalni, w szczególności banki, są bardzo zainteresowani konfigurowalnymi rozwiązaniami IT klasy enterprise, które łatwo dopasować do istniejących strategii omnikanałowych.

„Współpraca z TIMIFY pozwala nam dostarczyć najlepszą w swojej klasie usługę rezerwacji spotkań dla całej branży finansowej. Wspieramy naszych klientów za pomocą zautomatyzowanych procesów planowania spotkań i zoptymalizowanego zarządzania zasobami, które poprawiają obsługę klienta. Dotyczy to zarówno kanałów online, jak i offline, dla klientów detalicznych, jak i biznesowych. Co więcej, kompetencje Ailleron w zakresie oprogramowania omnichannel i doświadczenie w obszarze integracji – zarówno w infrastrukturze tradycyjnej, jak i chmurowej – pozwalają nam stworzyć wysokiej jakości rozwiązanie dla każdej instytucji finansowej, przy najbardziej optymalnych  parametrach kosztowych.”– zapewnia Maciej Kasprzak, General Manager w Ailleron.

Ailleron jest uznawany za prekursora w branży technologicznej i niezawodnego dostawcę przyszłościowych rozwiązań i usług IT dla banków. Rozwiązania TIMIFY z kolei już teraz pomagają dużym europejskim firmom w zarządzaniu zasobami i ustalaniu terminów spotkań, obsługując ponad 3 miliony rezerwacji miesięcznie.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Ailleron jako partnerem technologicznym w sektorze finansowym. Razem jesteśmy w stanie pomóc instytucjom finansowym zapewnić bardziej spersonalizowane doświadczenia, zmaksymalizować produktywność i zwiększyć zaangażowanie klientów w wielu kanałach, w jakich się z nimi komunikujemy.” – ocenia Andreas Knürr, współzałożyciel i CEO TIMIFY.

Ailleron będzie promować rozwiązanie do planowania oraz zarządzania spotkaniami i zasobami, oparte na silniku TIMIFY, pod marką Ailleron Appointment Manager. Polski software–house oferuje również usługi integracji IT dla klientów z branży finansowej. Typowy scenariusz wdrożenia oprogramowania dla banku obejmuje back office – zarówno dla centrali, jak i oddziałów – oraz widget dla klientów końcowych, umożliwiający wygodne rezerwacje zarówno online, jak i w oddziałach.

Ailleron dostarcza innowacyjne rozwiązania i świadczy usługi technologiczne dla branży finansowej: banków, firm leasingowych i branży fintech. Misją firmy jest sprawianie, by doświadczenia finansowe stawały się łatwe i przyjemne dla wszystkich. 

TIMIFY jest wiodącym dostawcą usług rezerwacji spotkań i zarządzania zasobami. Usługa Software as a Service (SaaS) oferuje potężny i jednocześnie prosty system rezerwacji dla firm ze wszystkich branż i dowolnej wielkości – od pojedynczego oddziału po globalne korporacje z tysiącami jednostek. Firma TIMIFY została założona w Monachium w 2012 roku i obecnie obsługuje ponad 45 000 firm w 28 krajach.

O spółce Ailleron:

Ailleron jest globalną grupą informatyczną, tworzącą pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji, hotelarstwa i oferującą najwyższej jakości usługi informatyczne świadczone zarówno w kraju, jak i za granicą. Flagowe produkty Grupy - LiveBank, Steering of Roaming i iLumio są z powodzeniem stosowane na całym świecie, umożliwiając jej klientom pozyskanie przewagi rynkowej dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz cyfrowych kanałów komunikacji.

Wiedza i doświadczenie ponad 1500 wysokiej klasy ekspertów, oddziały w Europie i USA, oraz obecność jako Grupa Ailleron w Ameryce Południowej i w Azji pozwala skutecznie dostarczać najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, które są wybierane przez najlepsze marki w swoich sektorach. Rozwiązania Ailleron zostały wielokrotnie docenione na arenie międzynarodowej zdobywając wyróżnienia m.in. na FinovateFall w Nowym Jorku, EFMA Digital and Mobile Excellence czy European Business Awards. W kraju zaś jest laureatem takich nagród jak Hit Roku dla Instytucji Finansowych, Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa.

Spółka notowana na rynku publicznym od 2011, w tym od roku 2015 na rynku głównym GPW.

Źródło: Spółka, #ALL

Zobacz także: Ailleron SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości