Portfel zamówień Feerum w branży maszyn i urządzeń przemysłu rolno-spożywczego wynosi 31,9 mln zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
29 lis 2022, 20:05

Portfel zamówień Feerum w branży maszyn i urządzeń przemysłu rolno-spożywczego wynosi 31,9 mln zł

Aktualny poziom zakontraktowanych zamówień na produkty grupy Feerum w zakresie branży maszyn i urządzeń przemysłu rolno-spożywczego na okres 2022/2023 wynosi ok. 31,9 mln zł - podała spółka w raporcie półrocznym.

"Na dzień zatwierdzenia raportu do publikacji zakontraktowane zamówienia na produkty Grupy w zakresie branży maszyn i urządzeń przemysłu rolno-spożywczego na okres 2022/2023 wynoszą około 31,9 mln zł i obejmują 25 umów, natomiast potencjalny portfel klientów w tym obszarze obejmuje 298 mln zł, z czego potencjał klientów oczekujących na dofinansowanie unijne i posiadających pozwolenie na budowę kształtuje się na poziomie około 80,3 mln zł" - napisano w raporcie.

"Biorąc pod uwagę fakt, planowanych dotacji z KPO, realizacje z portfela potencjalnego mogą w krótkiej perspektywie przejść w fazę finalizacji" - dodano.

Z opublikowanego we wtorek raportu wynika, że skonsolidowane przychody Feerum ze sprzedaży w pierwszym półroczu 2022 r. wyniosły 32,8 mln zł (55,2 mln zł przed rokiem), zysk operacyjny ukształtował się na poziomie 1,1 mln zł, a zysk netto wyniósł 0,3 mln zł. W analogicznym okresie przed rokiem zysk operacyjny wynosił 3,7 mln zł, a zysk netto 2,2 mln zł.

(PAP Biznes), #FEE

sar/ osz/

Zobacz także: Feerum SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości