Wyniki finansowe spółki Sescom za rok obrotowy 2020/2021 – czat z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
02 lut 2022, 06:40

Wyniki finansowe spółki Sescom za rok obrotowy 2020/2021 – czat z prezesem zarządu

Sescom to spółka technologiczna, działająca głównie w obszarze usług technicznego Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów oraz na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Do 2030 roku spółka zamierza połączyć 10 tys. firm w techniczno-technologicznym ekosystemie, który będzie dostarczać usługi zwiększające sprawność operacyjną, efektywność i konkurencyjność jej klientów. Sescom od wielu lat wspiera tradycyjne sklepy, zauważając jednocześnie wzrost znaczenia nowych technologii, cyfryzacji handlu i e-commerce. Dobrze rozumie zmieniające się potrzeby partnerów, dlatego oferuje rozwiązania do optymalizacji procesów operacyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem np. RFID (identyfikacji obiektów dzięki falom radiowym) m.in w obszarze logistyki, kluczowej do sprawnego funkcjonowania omnichannel. Nowe technologie wykorzystuje także do zwiększania efektywności działania i skalowalności biznesu.

Sescom z powodzeniem prowadzi także projekty z zakresu efektywności energetycznej, co przynosi niepodważalne korzyści ekologiczne, wpływając na redukcję emisji CO2 i śladu węglowego.

Sescom rozwija ponadto technologie wodorowe w ramach SES Hydrogen. Dzięki konsekwentnemu podnoszeniu kompetencji w tym obszarze firma dołączyła do projektu Nepthyne, którego długoterminowym celem jest produkcja wodoru przy morskiej farmie wiatrowej na Bałtyku do zasilania statków serwisowych, a dalej jego przesyłania na ląd.

31 stycznia br. Sescom opublikuje wyniki finansowe za rok obrotowy 2020/2021. O nich oraz perspektywach dalszego rozwoju spółki będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem. Spotkanie rozpocznie się w środę, 2 lutego 2022 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 2 lutego 2022 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.