Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201796.58-0.809110
mWIG404299.98-0.4016231
sWIG8017906.530.0636368
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
SOLAR$SOL5.240011.49
LUBAWA$LBW2.700010.20
ZREMB$ZRE2.10009.95
CIGAMES$CIG1.77008.86
PMPG$PGM2.78008.59
PROCAD$PRD2.60008.33
EUROHOLD$EHG5.57906.84
MBWS$MBW6.40006.67
FEERUM$FEE6.40006.67
PHOTON$PEN10.10006.32
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
MEDICALG$MDG6.5900-17.52
CPGROUP$CPG8.5000-14.14
EUROTEL$ETL40.9000-13.16
EFEKT$EFK6.5500-12.08
MANYDEV$MAN1.6900-7.65
BEDZIN$BDZ5.8500-7.14
PLAZACNTR$PLZ2.2400-6.67
LIVECHAT$LVC84.2000-5.82
DATAWALK$DAT140.0000-5.41
MOJ$MOJ1.6100-5.29

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.