Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202476.821.211640
mWIG406188.430.2717212
sWIG8023988.730.8138339
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
SIMFABRIC$SIM4.3034.38
PROCHEM$PRM44.200012.76
HARPER$HRP7.700010.95
LIBET$LBT1.68009.80
COLUMBUS$CLC5.469.31
ERBUD$ERB44.40009.09
JWWINVEST$JWW4.68007.83
ONESANO$ONO1.54007.69
SYNEKTIK$SNT117.50007.31
COMPERIA$CPL8.00006.67
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
REMAK$RMK15.3000-8.66
GAMEOPS$GOP37.3000-6.52
SESCOM$SES65.0000-6.47
PASSUS$PAS28.80-5.88
YARRL$YRL5.4600-5.54
ATLANTAPL$ATP20.0000-4.76
TOWERINVT$TOW6.5000-4.41
LUBAWA$LBW3.8620-4.41
SNIEZKA$SKA81.4000-4.24
MBWS$MBW11.8000-4.07

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.