Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202427.35-0.651091
mWIG405611.67-0.3613252
sWIG8021491.12-0.2528466
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
MILKILAND$MLK1.330037.11
PRIMAMODA$PMA1.430018.18
AIRWAY$AWM1.340015.92
GETIN$GTN1.48009.14
ADIUVO$ADV3.96006.74
ALUMETAL$AML56.20006.44
SESCOM$SES62.00005.98
SILVANO$SFG8.70005.33
MEXPOLSKA$MEX2.28005.07
EKOEXPORT$EEX3.00004.90
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
COALENERG$CLE3.3700-21.45
BUMECH$BMC25.3000-17.32
BOGDANKA$LWB38.6500-11.05
KPPD$KPD67.0000-10.67
INTERBUD$ITB1.1200-10.40
NOVITA$NVT144.0000-9.72
IBSM$IBS15.4000-8.88
AIGAMES$ALG4.7950-8.14
ENERGOINS$ENI1.5550-7.99
ASBIS$ASB24.4000-7.22

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.