Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201906.130.121370
mWIG404434.360.3018193
sWIG8019342.330.0136359
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
PGFGROUP$PGV1.100039.59
BIOPLANET$BIP13.0018.18
MEDICALG$MDG20.050011.64
FMG$FMG29.60009.63
EUCO$EUC1.52009.35
TBULL$TBL8.80008.64
MBWS$MBW10.60008.16
TOWERINVT$TOW11.30007.62
MIRACULUM$MIR1.34005.51
MANGATA$MGT93.80004.92
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
PEPEES$PPS1.2100-12.32
MDIENERGIA$MDI1.9550-6.01
SEKO$SEK5.7500-5.74
SNIEZKA$SKA65.2000-5.51
IZOBLOK$IZB35.4000-5.09
KGL$KGL10.7500-4.87
JSW$JSW57.6200-4.76
HELIO$HEL12.3000-4.65
COMPERIA$CPL8.3000-4.60
RANKPROGR$RNK2.0800-4.59

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.