Tańsze paliwo nawet o 2 zł na litrze. UNIMOT wprowadza promocję dla członków swojego klubu
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
02 lut 2023, 10:17

Nawet 2 zł oszczędności na litrze paliwa. Nowe korzyści dla członków programu UNIMOT Klub+

Członkowie UNIMOT Klub+ będą mogli otrzymać zniżkę na zakup paliwa. Tankując na stacjach sieci AVIA, otrzymają jednorazowy częściowy zwrot kosztów, co pozwoli zaoszczędzić do 2 zł na litrze.

UNIMOT Klub+ to program lojalnościowy dla akcjonariuszy spółki. Funkcjonuje on od początku 2021 roku i z okazji drugiej rocznicy UNIMOT oferuje jubileuszowy benefit dla członków klubu. Jest to obniżka ceny wybranego paliwa (oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG). Tankując na stacji AVIA, członek UNIMOT Klub+ może skorzystać z częściowego, jednorazowego zwrotu kosztów za paliwo, który wynosi 2 zł za litr.

„Inwestorzy indywidualni są dla nas ważną grupą interesariuszy i na bieżąco podejmujemy różne działania, aby rozwijać silny akcjonariat indywidualny. Jednym z tych działań jest udostępnienie specjalnego urodzinowego benefitu, jakim jest częściowy zwrot kosztów paliwa. Jest to specjalny benefit skierowany do naszych dotychczasowych klubowiczów jako docenienie tego, że od dnia przystąpienia do Klubu są wciąż z nami” – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu grupy UNIMOT.

Dodatkowy benefit dla członków klubu obowiązuje od 1 lutego do 30 kwietnia 2023 roku. Maksymalna ilość zatankowanego paliwa, do którego będzie realizowany zwrot to 50 litrów.

Zobacz także: 23 spółki, które mogą w 2023 roku zadebiutować na NewConnect i GPW

Korzyści dla członków UNIMOT Klub+

UNIMOT to jedna z niewielu spółek notowanych na GPW, która oferuje swoim akcjonariuszom program lojalnościowy. Został on wprowadzony na początku 2021 roku, aby osoby posiadające akcje spółki mogły skorzystać z benefitów udostępnionych przez spółkę jak i jej partnerów. 

Aby być członkiem UNIMOT Klub+ należy posiadać co najmniej 100 akcji spółki przez co najmniej 6 miesięcy. To uprawnia do przynależności do pierwszego poziomu, nazwanego Red+. Kolejny poziom, SILVER+, jest dedykowany akcjonariuszom, którzy mają w swoim portfelu minimum 500 akcji przez co najmniej 12 miesięcy. Natomiast ostatni, VIP+, przysługuje osobom posiadającym minimum 2 tys. akcji przez co najmniej 24 miesiące.

„Jestem bardzo zadowolony z działalności naszego programu lojalnościowego skierowanego do naszych akcjonariuszy – UNIMOT Klub+. Poprzez UNIMOT Klub+ chcemy podziękować lojalnym inwestorom i docenić ich za to, że przez długi czas są naszymi akcjonariuszami. Dwa lata temu miałem nadzieję, że program zostanie pozytywnie przyjęty, a nasi akcjonariusze chętnie będą do niego dołączać. Dzisiaj widzę, że nasze oczekiwania i założenia przyjęte podczas tworzenia programu sprawdziły się. Każdego miesiąca do grona klubowiczów dołączają kolejni akcjonariusze” – powiedział Adam Sikorski.

Poniżej przedstawiamy zestawienie benefitów przewidzianych dla każdego z poziomów członkostwa. Warto wspomnieć, że członkowie UNIMOT Klub+ mogą również otrzymać zniżkę na abonament w Strefie Inwestorów.

UNIMOT Klub+ benefity 2023

Źródło: UNIMOT

Nowym, dodatkowym benefitem z okazji 2. rocznicy wprowadzenia programu lojalnościowego, będzie zniżka na paliwo. Przysługuje on obecnym akcjonariuszom z każdego poziomu członkostwa, a ze zwrotu kosztów będzie można skorzystać od 1 lutego do 30 kwietnia 2023 roku. Obowiązuje on na stacjach AVIA na olej napędowy, gaz LPG oraz benzynę. Maksymalna ilość uprawniająca do zwrotu to 50 litrów.

Akcjonariusze UNIMOTU zyskują podwójnie

Obserwując kurs akcji spółki trudno nie oprzeć się wrażeniu, że jej akcjonariusze zyskują podwójnie. Zarówno na wzroście kursu akcji, dywidendach, jak i na uczestnictwie w programie lojalnościowym.

Notowania UNIMOT

Unimot program klub +

UNIMOT jest notowany na giełdzie od ponad 10 lat – najpierw na NewConnect, a potem na głównym rynku GPW. Spółka wypłaciła w dywidendach łącznie 8,10 zł na akcję. Od momentu uruchomienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy, co miało miejsce w styczniu 2021 r. kurs zyskał natomiast ponad 200%.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego UNIMOT Klub+

Do Klubu mogą przystąpić wszyscy akcjonariusze UNIMOT, którzy udokumentują, że spełniają określone warunki, bez względu na miejsce zdeponowania akcji. Natomiast klienci Biura Maklerskiego Alior Banku, Domu Maklerskiego BOŚ, Domu Maklerskiego Noble Securities S.A. i Santander Biura Maklerskiego w prosty sposób mogą dołączyć do Klubu, wypełniając za ich pośrednictwem krótki formularz.

UNIMOT planuje w przyszłości rozszerzenie grona domów maklerskich, umożliwiających dołączenie do programu lojalnościowego, a zatem coraz więcej inwestorów będzie miało szansę „korzystać podwójnie” na byciu akcjonariuszem spółki.

Zobacz także: Akcje wszystkich banków na GPW rosną po tym jak Millennium pozytywnie zaskoczyło wynikami

Materiał partnerski

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.