Przyszłość All in! Games – konferencja poświęcona planom strategicznym spółki [LIVE STREAM]
Obrazek użytkownika Webinary
26 paź 2021, 13:09

Przyszłość All in! Games – konferencja poświęcona planom strategicznym spółki [LIVE STREAM]

All in! Games to wydawca gier komputerowych, notowany na Głównym Rynku GPW. Debiut na giełdzie nastąpił poprzez przejęcie firmy Setanta, a na czele spółki stoi Piotr Żygadło, od lat związany z branżą gier.

Spółka ma na swoim koncie kilka sukcesów wydawniczych. Jednym z nich jest bez wątpienia Ghostrunner, który został wydany wspólnie z włoską firmą 505 Games. Po ubiegłorocznej premierze tytułu, All in! Games zdecydował się na sprzedaż praw własności intelektualnej do produkcji za 5 mln euro. Tym samym 505 Games został jedynym właścicielem praw, ale polskiej spółce przysługuje prawo do udziału w zyskach ze sprzedaży tego tytułu.

All in! Games niedawno ogłosiło rozpoczęcie prac nad nową strategią, a obok rozwoju pionu wydawniczego zawiązało kilka spółek zależnych. Będą to studio developerskie i technologiczne Iron Bird Creations, a także Happy Little Moments, które zajmować się będzie tworzeniem gier i aplikacji na platformy PC oraz Nintendo Switch, mających na celu kreowanie nowych systemów sprzedaży.

W środę 27 października 2021 roku o godz. 10:00 odbędzie się konferencja poświęcona planom strategicznym All in! Games. Przewidziano również panel dyskusyjny na temat wyzwań w branży gier. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Giełdowym, a uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami z sektora gier.

Konferencja All in! Games będzie również transmitowana na żywo na kanale YouTube Strefy Inwestorów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Materiały z którymi warto zapoznać się przed konferencją

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.