Wyniki finansowe oraz plany rozwoju Grupy Grodno [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
20 gru 2021, 09:00

Wyniki finansowe oraz plany rozwoju Grupy Grodno [Webinar z przedstawicielami spółki]

Grupa Grodno jest dostawcą kompleksowych, unikalnych rozwiązań budynkowych. Skupia się na rozwoju w najbardziej przyszłościowych segmentach rynku elektrotechnicznego, do których zalicza fotowoltaikę, pompy ciepła i pozostałe obszary związane z energooszczędnymi inwestycjami budynkowymi. We wrześniu Grupa zamknęła rekordowe półrocze i kwartał w historii swojej działalności.

W I półroczu roku obrotowego 2021/2022 (kwiecień – wrzesień 2021 roku), Grodno wypracowało 542 mln zł przychodów (+61%), które przełożyły się na 19,3 mln zł skonsolidowanego zysku netto (+130% rdr). Największy wpływ na wzrost wyników w tym okresie miała wyższa rdr sprzedaż w segmentach odnawialnych źródeł energii oraz kabli i przewodów.

Grupa utrzymuje wysoki wzrost również w bieżącym kwartale – w październiku jej skonsolidowane przychody wyniosły 113 mln zł (+65% rdr), natomiast w listopadzie 114 mln zł (+78% rdr) i były do najlepsze sprzedażowo miesiące w historii firmy.

W poniedziałek, 20 grudnia 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grodno S.A., Andrzejem Jurczakiem oraz Dyrektorem Operacyjnym, Marcinem Gardasem. Podczas spotkania zostaną omówione rekordowe wyniki finansowe spółki, aktualna sytuacja oraz plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 20 grudnia 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.