Jak w 4 lata zarobiliśmy 1000% na giełdzie i czy da się to powtórzyć [Webinar z Pawłem Biedrzyckim i Rafałem Irzyńskim]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
09 gru 2022, 14:24

Jak w 4 lata zarobiliśmy 1000% na giełdzie i czy da się to powtórzyć - webinar specjalny z Pawłem Biedrzyckim i Rafałem Irzyńskim

Portfel Petard prowadzony na łamach Strefy Inwestorów przekroczył po raz pierwszy stopę zwrotu 1000%. Od rozpoczęcia jego prowadzenia minęło dokładnie 3 lata i 11 miesięcy. Mimo niesprzyjającego otoczenia w 2022 roku na rynkach globalnych i dużych perturbacjach głównie w europejskich gospodarkach, Portfel Petard odrobił wszystkie straty z I półrocza 2022 r., a gdy warszawska giełda zaczęła odbijać, ruszył zdecydowanie w górę.

Aktualnie wciąż wiele spółek jest ciekawie wycenionych, patrząc na ich solidne fundamenty. Naszym zdaniem właśnie tanie fundamentalne spółki mają szansę na ponadprzeciętne wzrosty przy kontynuacji odbicia. Osiągnięcie nowych maksimów historycznych w Portfelu Petard to również dobry moment, aby podsumować wnioski, jakie płyną z inwestowania w ostatnim, burzliwym na rynku okresie i zastanowić się na jakie podmioty warto stawiać w przyszłości, a które omijać szerokim łukiem.
 

Portfel Petard wyniki


Zapraszamy na specjalny, otwarty webinar, który poprowadzą Paweł Biedrzycki oraz Rafał Irzyński. Odbędzie się on w poniedziałek, 12 grudnia 2022 r. o godz. 20:00. Udział jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Ramowy plan webinaru

  • Droga do 1000% w Portfelu Petard – przypomnienie założeń, podsumowanie statystyczne
  • Filozofia inwestowania w Portfelu Petard oraz wnioski z inwestowania z użyciem analizy fundamentalnej na bazie doświadczeń z wykonanych transakcji
  • Case study - omówienie założeń i efektów konkretnych transakcji z 2022 roku – Vigo (pozycja stratna), szort na JSW (pozycja zyskowna)
  • Informacja dla zainteresowanych osób na temat szkolenia on-line Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0
  • Sesja Q&A

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.