Arrinera rozpoczęła sprzedaż samochodu Arrinera Hussarya GT | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
25 sty 2017, 08:48

Arrinera rozpoczęła sprzedaż samochodu Arrinera Hussarya GT

Arrinera Racing Limited - spółka zależna Arrinery - rozpoczęła sprzedaż samochodów wyścigowych Arrinera Hussarya GT, podała spółka.

Zarząd Arrinera [...] powziął informację od spółki zależnej od emitenta, tj. Arrinera Racing Limited, o otrzymaniu pierwszej zaliczki na samochód wyścigowy Arrinera Hussarya GT w kwocie 53 897 GBP. Tym samym rozpoczęła się sprzedaż samochodów wyścigowych Arrinera Hussarya GT

czytamy w komunikacie.

Arrinera Racing Limited prowadzi zaawansowane rozmowy z kolejnymi osobami zainteresowanymi nabyciem samochodu wyścigowego Arrinera Hussarya GT i zakłada, że w najbliższym okresie otrzyma kolejne zaliczki od osób zainteresowanych nabyciem tego samochodu, podano także.

Arrinera to notowany na NewConnect producent pierwszego polskiego samochodu wyścigowego HussaryaGT. Wchodzi w skład portfela inwestycyjnego funduszu Erne Ventures. Głównym celem Arrinery jest budowa silnej i globalnej marki Arrinera na rynku motoryzacyjnym w segmencie samochodów sportowych. Działalność operacyjną prowadzi na rynkach Polski i Wielkiej Brytanii, która uznawana jest za największy rynek motosportu na świecie. Flagowym projektem Arrinery jest Hussarya GT - pierwszy polski profesjonalny samochód wyścigowy klasy GT.

Źródło: (ISBnews) #ERN

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości