Rekordowy rok Euro-Tax.pl, ponad 37 tys. podpisanych umów | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 sty 2018, 14:56

Rekordowy rok Euro-Tax.pl, ponad 37 tys. podpisanych umów

Grupa Euro-Tax.pl, notowany na NewConnect lider polskiego rynku zwrotu podatku za pracę za granicą, podpisał w 2017 roku łącznie ponad 37,3 tys. umów na zwrot podatku i pozyskanie zasiłków. To o ponad 11% więcej niż rok wcześniej. Prezes Spółki zapowiada dalsze wzrosty w 2018 roku, szczególnie na rynku rumuńskim.

Zarząd Grupy opublikował dziś pozytywne dane o podpisanych umowach w grudniu. Narastająco, w całym 2017 roku liczba umów na zwrot podatku wyniosła 28 817 dla klientów z Polski i 2 458 dla klientów z Rumunii (we 2016 r. było to odpowiednio 26 842 i 1 551 umów). Euro-Tax.pl pomaga emigrantom zarobkowym także w kwestii pozyskania zasiłków - liczba podpisanych umów na tę usługę wyniosła w ubiegłym roku 5 753 dla klientów z Polski oraz 298 dla klientów z Rumunii (rok wcześniej odpowiednio 4 710 i 420).

„Za nami bardzo udany rok, w który podpisaliśmy o ponad 11% więcej umów na oferowane przez nas usługi. Cieszą nas coraz wyższe liczby obsługiwanych klientów w Rumunii – spodziewamy się, że i w tym roku urośniemy na tym rynku o wysokie kilkadziesiąt procent. W Polsce, gdzie jesteśmy silną marką i zdecydowanym liderem rynku, także będziemy umacniać swoją pozycję. Dodatkowo w kolejnych kwartałach zamierzamy rozpocząć działalność na trzecim europejskim rynku"

komentuje Adam Powiertowski, prezes zarządu Euro-Tax.pl.

Grupa Euro-Tax.pl jest notowana na NewConnect od 2010 roku. W ciągu ostatnich 11 lat dla ponad 200 tys. klientów odzyskała ponad 500 mln zł podatków.

O spółce

Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę za granicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Belgia, Austria i Dania) oraz pozyskiwania zasiłków socjalnych w Niemczech i Holandii. Ma także swoją spółkę zależną działającą na rynku rumuńskim. Od 2006 roku Grupa Euro-Tax.pl odzyskała dla ok. 200 tys. klientów ponad 500 mln PLN podatków. Spółka inwestuje w ekspansję zagraniczną, rozwój systemów informatycznych, doskonalenie procesów obsługi klienta oraz rozwój kluczowych pracowników.

Źródło: Spółka, #ETX

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości