Nextbike Polska złożył najkorzystniejszą ofertą na system rowerów w Trójmieście | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
08 maj 2018, 08:57

Nextbike Polska złożył najkorzystniejszą ofertą na system rowerów w Trójmieście

NB Tricity – spółka zależna Nextbike Polska - złożył najkorzystniejszą ofertę wartą 40,27 mln zł w postępowaniu na dostawę, uruchomienie oraz zarządzanie i eksploatację Systemu Roweru Metropolitalnego prowadzonym przez Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot, podał Nextbike

"Oferta NB Tricity została złożona w kwocie 40 272 906,00 zł brutto i obejmuje dostawę i obsługę 4080 rowerów z napędem elektrycznym"

czytamy w komunikacie.

Uruchomienie I etapu systemu w zakresie 30% liczby rowerów nastąpić ma w terminie do 5 miesięcy od daty zawarcia umowy, uruchomienie II etapu (pozostała liczba rowerów) – w terminie do 1 marca 2019 roku. Umowa ma obowiązywać od dnia jej zawarcia oraz przez okres 78 miesięcy (w zakresie obsługi systemu) od dnia uruchomienia etapu II zamówienia, jednak nie dłużej niż do 1 grudnia 2025 r.

"W postępowaniu złożono trzy oferty. Wg kryteriów określonych przez zamawiającego oferta NB Tricity jest najkorzystniejsza"

czytamy dalej.

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80% udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r.

(ISBnews), #NXB

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości