Echo Investment może wyemitować w '22 obligacje o wartości ok. 300 mln zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
29 lis 2021, 11:57

Echo Investment może wyemitować w '22 obligacje o wartości ok. 300 mln zł

Echo Investment planuje wyemitować w przyszłym roku obligacje o łącznej wartości ok. 300 mln zł. Pierwsza transza może trafić na rynek w pierwszym kwartale - poinformował Maciej Drozd, wiceprezes Echo Investment ds. finansowych.

"Mamy ogłoszony program obligacji na 300 mln zł, a nasze obligacje o nieco mniejszej wartości zapadają w przyszłym roku. Nie ogłaszaliśmy dokładnych planów i wiele będzie zależało od sytuacji rynkowej, ale myślę, że ten wolumen w przyszłym roku wyemitujemy, najprawdopodobniej zaczynając od I kwartału" - powiedział podczas wideokonferencji Drozd.

Pod koniec sierpnia Echo Investment informowało o ustanowieniu programu emisji obligacji do kwoty 300 mln zł lub równowartości tej kwoty w euro. Obligacje mają być oferowane w trybie oferty publicznej, przeprowadzanej po zatwierdzeniu prospektu przez KNF. Spółka planuje wprowadzić obligacje do obrotu na rynku regulowanym Catalyst.

Spółka podała wówczas, że funkcję agenta oferującego i globalnego koordynatora pełnić będzie Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Oddział - Biuro Maklerskie w Warszawie.

(PAP Biznes), #ECH

jow/ osz/

Zobacz także: Echo Investment SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości