T-Bull przedstawia raport podsumowujący grudzień 2021 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
17 sty 2022, 10:00

T-Bull przedstawia raport podsumowujący grudzień 2021

Spółka T-Bull przedstawia raport podsumowujący ostatni miesiąc 2021 roku. Łącznie mobilne gry wrocławskiego dewelopera zostały pobrane ponad 3 miliony razy, co oznacza sześcioprocentowy wzrost do analogicznego okresu z listopada.

Wszystkie gry mobilne dolnośląskiego dewelopera i wydawcy zostały pobrane na całym świecie już ponad 575 milionów razy na wszystkich platformach mobilnych, z czego zdecydowana większość instalacji gier obyła się przez platformę Google Play.

Zespoły deweloperskie T-Bull S.A. nieustannie optymalizują i rozwijają tytuły z portfolio wydawcy. Trwają też intensywne przygotowania do wydania gry Interastra na platformie Steam we Wczesnym Dostępie.

„Cały czas pracujemy nad rozwojem naszych dotychczasowych gier, ale też skupiamy się na nadchodzących tytułach przeznaczonych na PC, takich jak Interastra, czy Birding Simulator” – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull S.A.

Gry T-Bull S.A. w grudniu 2021 roku:

Moto Rider GO przekroczył barierę 141 milionów łącznych pobrań przez graczy na całym świecie! W samym grudniu ubiegłego roku gra znalazła ponad 1,6 miliona entuzjastów wyścigów jednośladów. Moto Rider GO cieszył się największą popularnością w Indiach, Brazylii i Pakistanie. Przeciętnie gracze wydawali w grze 5,50 USD.

Top Speed 2 w grudniu 2021 roku zanotował 395 tys. nowych graczy. Średnia kwota transakcji w grze wyniosła 6,40 USD. Tytuł najchętniej przyciągał do siebie ścigantów z terenów Iranu, Uzbekistanu i Indonezji.

Top Speed kończy grudzień z wynikiem bliskim 206 tys. nowych instalacji na urządzeniach mobilnych. Na usprawnianie swoich samochodów gracze wydawali przeciętnie 5,61 USD. Po Top Speed najczęściej sięgali użytkownicy z Indii, Iraku i Indonezji.

Tank Battle Heroes przyciągnął do siebie w grudniu najwięcej graczy z Uzbekistanu, Iranu i Rosji. Miłośnicy czołgów przeciętnie inwestowali w swoje maszyny 5,93 USD, co jest 28% wzrostem wydatków względem poprzedniego miesiąca.

O spółce T-Bull:

T-Bull S.A. To polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 575 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje się w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Rozszerzona w 2020 roku strategia zakłada również produkcję gier na PC i konsole. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

Źródło: Spółka, #TBL

Zobacz także: T-Bull SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości